Kyse ystävästäni

Anonyymi-ap

Moi!
Olen hämmentynyt asiasta tilanteessa, koska tunnen ystäväni 3 vuotta yleensä käyttäydyimme normaalisti, kahdestaan hauskanpitoa tanssimalla semmoista.
Hän on minun nuorempi 8 vuotta naispuolinen ja varattu mutta tietenkin hetero. Hän tietää että en ole hetero eikä haitannut.
Tapahtui kaksi kuukautta sitten, että joimme alkoholia sanottuna känniin (olen järjissään) niin hän teki minulle tanssimalla peffaa minun päin vasten rintoja ja vatsaani välissä kun istuin sängyn reunalla silloin. En voinut tehdä mitään vaikka hän teki minulle stripparina alle minuutin ajan.
En ole koskaan nähnyt tämmöisiä eikä minulle kukaan ystävät tehnyt.
En usko, että hän tekisi omien ystäville paitsi minulle.
Voiko ystävä tehdä ystävälle näin? onko se normaalia?
Saa nähdä seuraavaksi taas kerran, että tekeekö hän taas uudelleen.
Kyllä hän leikkii kutittaa minun kylkeen kohdalla mutta kävi " vahingossa" koskettanut minun rintojani joten en tiedä onko se vain vahinkoa.

3

449

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Heterosta on varmaan kiinnostavaa jos innostut. Testaa kai omaa viehätysvoimaansa tai pitää hauskaa.

      • Anonyymi

        ymmärrän kyllä mutta pitää hauskaa kyllä paitsi tanssimalla peffaa minun päin tavalla on erilainen missä 2 vuotta ei tehnyt mitään.
        En todella tiedä, että tekikö hän testaa omaa viehätysvoimaa 🤷 tai sitten kännissä tekee tuollaiseksi.


    • Anonyymi

      Yksi neuvo: hanki normaaleja kavereita, jotka eivät heruttele ja testaile sua.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Miksi persuilla ei ole firmoja?

      Kuten vasemmisstolaisilla, esim. Sannalla MA\PI. Eikö ole aika erikoista?
      Maailman menoa
      82
      7076
    2. Persut hommasivat Suomeen 35 000 pientä lasta v. 2015

      Onko Riikka Purra nyt tavoittelemassa tätä samaa historiallista persujen utopiaa? Purram kaksinaamaisessa pelissä vaadit
      Maailman menoa
      26
      7043
    3. Purran tuhoja tuskin saadaan koskaan korjatuksikaan

      Purra on aiheuttanut Suomen taloudelle karmaisevat tuhot. Sen lisäksi Purra on ajanut myös suuren osan Suomen kansasta k
      Maailman menoa
      106
      6143
    4. Persujen kaksoisstandardit: Räsäsen uhkailu paha, Virran uhkailu hyvä

      Tässä taas nähdään kuinka kaksinaamaista porukkaa persut ovat. Mitäs persut tähän?
      Maailman menoa
      45
      5394
    5. Miksette persut irtisanoudu Kirkin lausunnoista?

      Kirkhän muun muassa vaati raiskattuja naisia pidättäytymään abortista ja vaimoja alistumaan aviomiestensä tahtoon. Mik
      Maailman menoa
      84
      5228
    6. Demarikultin uhri kertoo

      Demarikultin uhri kertoo: “En saanut mennä edes suihkuun ilman lupaa” – Seksuaalisen hyväksikäytön uhri kertoo vuosistaa
      Maailman menoa
      60
      5173
    7. Miksi vasemmistolaiset eivät omista yhtään firmaa?

      Vasemmistolaiset eivät omista yhtään firmaa joka työllistäisi ihmisiä. Miksi? No siksi, että jos vasemmistolainen perus
      Maailman menoa
      40
      5098
    8. Sanna valittiin Euroopan huonoimmaksi pääministeriksi

      Sannan kaudella Suomi oli ainut maa missä bkt laski. Kannattaa huomata, että luvut valitsi Sannan huonoimmaksi. Ihmiset
      Maailman menoa
      27
      4585
    9. Purran vuoro kiihoittua Lepomäen sääristä

      "Ulkoministeri Elina sanoo, ettei muuta pukeutumistaan sen mukaan, kenet tapaa, ja että hän ei suostuisi peittämään kasv
      Maailman menoa
      16
      3457
    10. Vasemmistolaiset paskat eivät nousseet seisomaan kun Akaan kaupunginvaltuusto

      vietti hiljaisen hetken Charlie Kirkin muistoksi https://www.aamulehti.fi/uutiset/art-2000011523016.html
      Maailman menoa
      300
      3370
    Aihe