kierrosten rajottimesta

saaks pevekkiin millään kierrosten rajotinta ku jos virittää nii ois iha mukava ku noi kytät ei oikee tykkää? oisko mitaan helppoo ohjetta
2296
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

siis semmosta et saa napista painamalla sen pois ja takas päälle

Äänestä
  • kaverilla on tekeillä kierrostenrajoitin.. en kyllä ite tiiä kui saa pelaamaan. kaveri kokeilee myös auton ruiskua pevettiin :D

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


yks tunari kirjoitti:

saaks pevekkiin millään kierrosten rajotinta ku jos virittää nii ois iha mukava ku noi kytät ei oikee tykkää? oisko mitaan helppoo ohjetta

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu