Olisiko aika tehdä poliisille tutkintapyyntö kyseisestä lehdestä ja sen päätoimittajasta?
Lehti on ilmestynyt 27 vuotta mutta nyt siihen eikä sen päätoimittajaan saa mitään yhteyttä, ja jos saakin niin pelkkää sanallista uhkailua.
Lehti ilmestyy 4 kertaa vuodessa ja vuosikerta maksaa 54 euroa.
Uusimman numeron 1/2025 piti ilmestyä maaliskuussa mutta lehteä ei kuulu eikä näy, myöskään lehden nettisivut eivät pahoittele mitenkään lehden tulematta jäämistä.
Jokainen väsyy se on selvä, mutta silloin pitää tajuta itse hypätä sivuun ja jättää lehden teko seuraaville, joita kyllä löytyy paljon ja parempia.
Onko kannatusta?
Big Beat lehti
Anonyymi-ap
4
253
Vastaukset
- Anonyymi
Siitä vaan tekemään.
https://poliisi.fi/tee-rikosilmoitus- Anonyymi
Mulle ei kanssa kerran jaettu Kaupunkiuutisia voinks mäkin tehdä rikosilmon?
- Anonyymi
Onko tämä joku homostelulehti?
- Anonyymi
Eikös Elvis ainakin pane jotain serkkua jossain biisissään?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1192532
Juniorivalmennus Jokereissa..
Mitä hittoa siellä seurassa oikein tapahtuu?? Tämän kauden U14 ikäluokkaan on mahdutettu kaksi päävalmentajaa. Tälle kau391772Ammuskelua taas
Keskipohjanmaa tietää kertoa että Yläpubin hujakoilla ammuskeltu lauantain vastaisena yönä.221602- 1291488
- 681273
Introverttinä osastolla
Yhdellä lääkäritapaamisella hoitaja valitti lääkärille etten tee mitään muuta kuin makaan ja ulkoilen. Kävin kuitenkin s3481184Seksikkäin asu mikä päällä olet nähnyt kaivattusi ?
Seksikkäin asu mikä yllä olet nähnyt kaivattusi ?701128- 891035
- 88905
- 123871