Olisiko Uuraisilla hallia 100+ neliötä vuokralle pienelle autonrassuulle? Mielellään keskustan lähettyviltä eikä kauempaa kylistä. Pitäisi laajentaa toimintaa eikä netistä tiloja löytynyt.
Hallia vuokralle
Anonyymi-ap
7
656
Vastaukset
- Anonyymi
Ei ole enää. Halli on kujalla.
- Anonyymi
Kannattaa laittaa kyselyä Uuraisten facebook-ryhmään. Saattaa löytyäkin.
- Anonyymi
Voi olla ettei kummallakaan sen jäsenistä ole hallia. Yks joutilas huutokauppahalli olis, mutta kovin pieni.
- Anonyymi
Eikös siellä yksi halli juuri vapautunut Halmetieltä?
- Anonyymi
Joo käry kävi höpöheinän kasvattajille
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Joo käry kävi höpöheinän kasvattajille
Sitäkö siellä olikin. Ilmankos yhteistyö vuokranantajan kanssa loppui alkumetreille
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Sitäkö siellä olikin. Ilmankos yhteistyö vuokranantajan kanssa loppui alkumetreille
Uutta pukkaa tilalle
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mikä se Mira Luodin ohjelma oli?
Ja onnistuiko hiljaiseksi maksaminen sittenkään, jos myöhemmin sanoo, että tuollaista tapahtunut? Ihmiset alkaa pohtiin33411185IL - Kansanedustaja tehnyt ITSEMURHAN eduskuntatalossa!!
"IL:n tiedot: Kansanedustaja tehnyt itsemurhan Eduskuntatalossa Iltalehden tietojen mukaan kansanedustaja on tehnyt its3507737Mira Luoti koki seksivvaltaa sarjan kuvauksissa. Otti hyssyttelyrahat mutta nyt julkistaa asian?
Kun hyvin tietää että helppo päätellä mikä ohjelma kyseessä. Ja jos koki oikein "väkivaltaa" eli raisk, niin edesvastuut842343Verinen koira
Mikä juttu on tämä Karhumäellä pyörinyt verinen koira? Oliko hyökännyt jonkun kimppuun?862107Eemeli Peltonen teki itsemurhan eduskuntatalossa
Kevyet mullat sitten vaan. Ei mulla muuta.1391954Mira Luoti, Vain Elämää
kausi 8. mukana aluksi mm. Terhi Kokkonen ja Mira Luoti. taustalla myös Danny ja Kashmir. paljonko 1+1 olikaan?61581- 1101241
Mopokeulija
Poliisit saisivat käydä noukkimassa sinipuseroisen keulijan tuota pikaa. Koulureppu selässä yhdellä pyörälla S-Marketin521044Sonnisen turha valitus selvästä asiasta !
Nyt tuli sellainen valitus jossa ei järjen häivää, Sonninen ja koko hallinto munaa itsensä. Hänestä on tulossa pilkunnus26878MUISTATTEKO SEN?
Karhean tummansövyisen raastavsn huudon : RYKIKÄÄ! NIITÄ RAATOJA@ RÄKIKÄÄ NIITÄ EAATOJA!btämän paeoni aina toivotti rakk312772