Hei Sinä asunto muuttaja. Tule hakemaan peräkärryllinen kaatopaikka romuasi pois konilannnotko 8 piha-alueelta. Niille on ihan omat paikkansa.
Ja jos joltain on varastettu peräkärry niin samasta osoitteesta löytyy.
Peräkärry rojut
13
948
Vastaukset
- Anonyymi
törkeä aloitus! edesmenneen tavaroita jotka ovat pois lähdössä
- Anonyymi
Otan osaa suruusi. Kumpi oli kyseessä.
- Anonyymi
Munkin purija
- Anonyymi
Eikö ole munaa sanoa suoraan kun täällä valitat
- Anonyymi
Munaa on sanoa, se on monesti näytetty, ja romukuormakin kuulemma lähtenyt.
Joten kaikki ok sen puolesta.
t.Isännöinti
- Anonyymi
EIpä se kuorma siinä kenenkään tiellä ollut vaikka lauantai-sunnuntai sekä sunnuntai-maanantain yön pihassa nököttikin. Asiallisesti maanantaina heti vietiin pois, kun loppusijoitus paikka aukesi. Vai olisiko aloittelijan mielestä pitänyt viedä jonnekin luontoon pois häiritsemästä hänen herkkiä silmiään.
Ihan vaan tiedoksi hänellekin, että Erkki Salminen Oy ei ole avoinna lauantaina eikä sunnuntaina, jos vaikka itse sattuisi joutumaan vastaavaan tilanteeseen ja joku toinen asuntonsa tyhjentäisi, niin kannattaa informoida sukulaisiaan jo etukäteen.- Anonyymi
Tämän kirjoittalle täysi 10 hienosta ja asiallisesta kirjoituksesta 🤝
- Anonyymi
Liikennemerkki kieltää autojen ja kärryjen säilyttämisen pihassa. Vain parkkipaikalla
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Liikennemerkki kieltää autojen ja kärryjen säilyttämisen pihassa. Vain parkkipaikalla
eipä siellä paljoo autoja näy saatika kärryjä kun pelkkiä juoppoja asuu! buahhaha
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
eipä siellä paljoo autoja näy saatika kärryjä kun pelkkiä juoppoja asuu! buahhaha
Ei täällä juopot juhli, lähtö heille tulee tavalla tai toisella. Eikä narkomaanit.
Mainettaan parempi, on monenlaista ihmistä mikä hyvä, ulkomaisia, meitä suomalaisia sekä eläinystäviä kaikkia löytyy, lapsiperhe. Pidetään alue rauhallisena jatkossakin.
Jokainen saa elää omaa elämäänsä kunhan osaa edes vähän käyttäytyä. Ja arvostaa muita.
- Anonyymi
Räyhääkö siellä kerrostalokyttääjä?
- Anonyymi
Rauhallista ja mukavaa työväen juhlaa kaikesta huolimatta.
- Anonyymi
Edellisessä ketjussa oli just että Jelppi jeesaa
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lataus pakkaskelissä
En olisi koskaan ostanut sähköautoa jos olisin tajunnut että ne eivät lataa pakkasissa suurteholatauksella vaan istut tu1334707Kun väestö ikääntyy ja veronmaksajat vähenee, mitä sitten vasemmistolaiset?
Maahanmuutto ei vaan ole ratkaisu väestön ikääntymiseen. Maahanmuutto lykkää ja hidastaa väestön ikääntymistä ja työv752696Miksei Trump ole kiinnostunut Suomen valloittamisesta?
Täällähän on enemmän turvetta kuin Norjalla öljyä. Eikö Ttump ole turvenuija?841715Kyllä mä suren
Sitä että mikään ei ole kuten ennen. Ei niitä hetkiä ja katseita. Toisaalta keho lepää eikä enää tarvitse sitä tuskaa ko91176- 47905
- 66902
- 21873
Olet mies aika ailahteleva luonteeltasi
Olen nähnyt kuinka olet iloinen, sosiaalinen ja osallistuva. Autat ja kannustat muita. Ja sitten olen nähnyt kuinka istu122863Yhteen hiileen velanottoveljet V P K
Tytäryhtiöissä palaa julkista rahaa ja vastuuttomuuden takia -ei pakollisten -kuntalain edellyttämien asioiden takia! N72855Olisin valmis tutustumaan uudelleen
En menneisyyden kautta vaan haluaisin tutustua ihmiseen, jollaiseksi olet kasvanut.50799