siis nyt toivoisin ihan asiallisia vastauksia!! eli mulla loppu menkat n. viikko sitten. nyt on tullu jotain ruskeeta vuotoo oisko mahollista et menkat ois alkanu uuestaa?? vai jotain muuta? kyllä mua vähän aikaa sit alapäästä kutitti aika paljon. sai koko aja raapia mutta veikakan et se oli vaan sitä kun ajoin iteltäni karvat pois ja ne nyt on kasvanu takas niin se kutittaa... eli voiko olla menkat??
Helps
......
3799
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 6 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
Kyllä kuulostaisi ihan normaalilta, uskosin että menkat on vaan alkanut uudelleen. Vähän epäsäännöllistä vaan. Tai sitte se on se ovulaation aika jolloin saattaa kanssa vähän tulla vuotoa. Mutta ei hättää kuitenkaan! :)
Ethän vaan oo paskantanu housuun jos ne on ruskeet?
jälkivuotoa... monilla alkaa ruskea 'jälkivuoto' vasrsinaisten menkkojen loputtua... ja yleensä alapää kutiaa jos on ajellu sen (eikä oo sitä vaikka paljoo tehny ennen..) että normaalia seon..