Tulivat kuulemmas liian joutuun. Kun nämä pitäjät yhdisty, sanottiin jotta 5v siirtymäaika ja sitten puretaan päällekkäiset työt. Hitaasti menee aika.
Kaupungin Yt neuvottelut .
6
275
Vastaukset
- Anonyymi
Ketä kiinnostaa
- Anonyymi
Hidasta on, kuten julkisella puolella yleensä. Yksityisellä puolella läskiä tummennetaan nopeasti.
- Anonyymi
Julkisen puolen YT-neuvottelut lähinnä naurattavat. Kukaan ei ole koskaan saanut sieltä oikeita potkuja perskannikoihin.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Julkisen puolen YT-neuvottelut lähinnä naurattavat. Kukaan ei ole koskaan saanut sieltä oikeita potkuja perskannikoihin.
Varsinkaan sinä kun et ole koskaan tikkua ristiin pistänyt
- Anonyymi
Ei niin nuorta etteikö sanota jotta ei laiteta pois, kun kohta jää eläkkeelle. 41v elättänyt omalla osuudella näitä luhmuja.
- Anonyymi
Ja nyt jämpsän porttiin puremaan munkkia
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Hengenvaaralliset kiihdytysajot päättyivät karmealla tavalla, kilpailija kuoli
Onnettomuudesta on aloitettu selvitys. Tapahtuma keskeytettiin onnettomuuteen. Tapahtumaa tutkitaan paikan päällä yhtei1986888- 1592036
- 1131688
- 511390
Suureksi onneksesi on myönnettävä
Että olen nyt sitten mennyt rakastumaan sinuun. Ei tässä mitään, olen kärsivällinen ❤️551228Möykkähulluus vaati kuolonuhrin
Nuori elämä menettiin täysin turhaan tällä järjettömyydellä! Toivottavasti näitä ei enää koskaan nähdä Kauhavalla! 😢501098Älä mies pidä mua pettäjänä
En petä ketään. Älä mies ajattele niin. Anteeksi että ihastuin suhun varattuna. Pettänyt en ole koskaan ketään vaikka hu1001064Reeniähororeeniä
Helvetillisen vaikeaa työskennellä hoitajana,kun ei kestä silmissään yhtään läskiä. Saati hoitaa sellaista. Mitä tehdä?7996Tarvitsemme lisää maahanmuuttoa.
Väestö eläköityy, eli tarvitsemme lisää tekeviä käsiä ja veronmaksajia. Ainut ratkaisu löytyy maahanmuutosta. Nimenomaan251944- 41929