Aina valmiina, nukkuessanikin. Vaatteeni on lattialla sängyn vieressä. Päällimmäisenä on paita, se on asetettu niin levälleen että pimeässäkin kykenen tarttumaan paidan takaosan helmasta kiinni ja sormiini ei jää etuosan helma koska paita on asetettu niin että etuosan helma on taivutettu ikään kuin ylöspäin kohti kaula-aukkoa eli vain takahelmasta saa otteen, seuraavana on housut, verkkarit, pieru verkkarit, niissä puolestaan etuosan helma josta saa otteen, sukat on löysät villasukat ja aina samalla tavalla asetettu paidan ja housujen oikealle puolelle, sukkien kantapäät oikealle päin ja sukat päällekkäin.
Näin kykenen pimeässäkin ja unisena pukeutumaan alle 10 sekunnissa. Eli olen aina valmis mutta en tiedä mihin.
Aina valmis
10
179
Vastaukset
- Anonyymi
Tuo aloitukseni ei ole vitsi vaan esimerkiksi yöllisen tulipalon sattuessa nopeampi pukea vaatteet ettei aivan alasti tarvitse tulta lähteä torjumaan. Kaikki sekunnit mitkä säästää pukiessa on tarpeen.
- Anonyymi
Tuo oli hauskin juttu netissä ehkä koskaan, koska itse ajattelen hyvin samalla tavalla! Jatkan myöhemmin...
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Tuo oli hauskin juttu netissä ehkä koskaan, koska itse ajattelen hyvin samalla tavalla! Jatkan myöhemmin...
Niin. Jos tuo todella pitää paikkansa, niin olet myös yksityiskohtien ihminen?! Petrattavaa kuitenkin vielä on itseeni verrattuna... Dolly Parton muuten nukkuu omien sanojensa mukaan aina täydessä meikissä, koska ei halua tulla yllätetyksi ihan minkä näköisenä tahansa!
- Anonyymi
Siinä ne ovat minunkin vaatteeni sängyn vieressä odottamassa, mutta jalkani ovat levällään kun asiakas kiikkuu päälläni.
- Anonyymi
No siinä ei vahinkoa ainakaan tule
- Anonyymi
Oot jaksanna panostaa omaan oloosi
- Anonyymi
Tuolla stressaamisella olet kohta valmis ennenaikaiseen hautaan. Yöunet saattavat kohta kärsiä, verenpaine nousee ja sydän alkaa hakata ylimääräisiä lyöntejä. Hellitähän vähän.
- Anonyymi
Siitä lähtien kun aloin syömään testosteronia salilla ja rautaa alkoi nousta karmeasti, olen huomannut että penikseni on nykyisin ainavalmiina- tilassa koko ajan. Mikään ei tunnu riittävän. Onneksi on nais- ja miespuolisia kavereita, jotka auttavat aina kun tarvitsee.
- AnonyymiUUSI
Valmis mutta mihin?
Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Immu otti pataan
Olen pettynyt, hänen piti viedä Stagalaa kuin litran mittaa - mutta kuinka kävikään? Voi hemmetti sentään.... Ääääääh!2122847Näetkö feminismin uhkana
Vai mahdollisuutena kun deittailet naisia? Mitä miehet mieltä feminismistä?2071251Tykkäätkö halaamisesta?
Minä en. Tänään tuttava, jolle olen maininnut että en pidä halaamisesta, yritti halata minua ja olen vieläkin ihan raivo1161221Malmin tapaus on järkyttävä
Kolme ulkomaalaistaustaista miestä raiskasi nuoren tytön tavalla, jota ei meinaa uskoa todeksi. Mikä voisi olla oikeampi3401109- 1111033
Hinduilu on suurta eksytystä
tekosyvällinen tarina uppoaa moneen. Harhautusta todellisen Jumalan yhteydestä. Kuka haluaisi nähdä sielunvaelluksessa401984- 86980
- 66904
- 46884
- 53871