Voitaisiin seikkailla vaikka metsässä. Ihan vaan kävellen. Ei mitään nuotio- tai telttahommia vaan enempi sellaista metsässä kulkemista ja maailman parantamista.
Sitten iltapala ja iltatee luonasi. Minä tarjoon. Lopuksi häivyn viitostietä pohjoiseen. Jos meillä molemmilla on kivaa, niin voidaan ottaa uusiksikin.
mies46
Olisiko naista pieneen seikkailuun
15
639
Vastaukset
- Anonyymi
Voin lähteä mutta viltti pitää ottaa mukaan. Kuka se nyt paljaalla maalla?
- Anonyymi
Ai kävelee?
- Anonyymi00007
Anonyymi kirjoitti:
Ai kävelee?
No konttaa sitten vaikka jos ei kävely enää luonnistu.
- Anonyymi00018
Kyllä mullakin ois sitä 20 centtistä sanokaa marabow kun haluatte hyvää niin hyvää ettei sanotuksi saa
- Anonyymi
Metsässä on kiva harrastaa metsäseksiä!
- Anonyymi00005
Niin on joskus harrastanut viltti ja tyyny ja liukkari mukana ai että miltä se tuntuisi kun nuolisin sinut märäksi
- Anonyymi00017
Mihin sitä liukkaria tarvitaan?
- Anonyymi00008
Voisin lähteä metsäkävelylle kun ei unta riitä ja jos molemmat tahdotaan niin miksi ei...
- Anonyymi00009
Oletko mistä päin Suomea
- Anonyymi00015
Mistä päin oot kuka nyt ilman vilttiä lähtee piknikille
- Anonyymi00010
Tietenkin vietetään iltaa otetaan arskaa vietetään piknik ja katsotaan mennäänkö meille vai eri teille
- Anonyymi00011
Meillä on mummo joka mielellään lähtee, laitahan osoite missä tavata, ikää mummolla 84 mutta kaikki pelaa yläpäässä , alapäässä suorastaan puutetta. sitä yhtä kaipaa.
- Anonyymi00013
Me olemme valmiit pienelle kävelylle. Terveisin Irina ja Svetlana.
- Anonyymi00016
Mistä päin Suomea otetaan viltti mukaan kuka nyt
- Anonyymi00019
Varokaahan, että ette ala lähellä polttokusiaisten pesää - ne ovat ärhäköitä ja antavat oman lisänsä rakasteluunne.
Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 2011591
Voisin jopa maksaa että saisin nähdä sut mies
Miten helvetissä joku voi olla tollanen kotihiiri. Edes mä en ole noin paha ku sä! Miten sua voi ikinä edes nähdä ?581011Anteeksipyynnöstä
Uskotko anteeksipyynnön voimaan? Mikä tekee anteeksipyynnöstä vaikeaa? Onko se mielestäsi joskus turhaa, joko pyytäjän140954- 85912
- 61896
Tumman vihreä mercedes
Mikä se on tuo kylää ympäri ajava vihreä mercedes, takakontti tärisee kuin hullu ja välillä kylän juoppojakin kuskailee,11770Martinan tarve valehdella.
Miksiköhän Martina valehtelee niin paljon,onko hän tietoinen siitä että valheistaan jää useimmiten kiinni? Esimerkkinä t266766Miksi tällainen pelottaa ja aiheuttaa joillakin ärtymystä?
"Sitoudun ystävien ja kollegoiden kanssa puuttumaan seksistisiin vitseihin ja vähättelyyn. Sanon ääneen, kun jokin ei ol75717Olisitko oikeasti valmis rikkomaan
Perheesi? En haluaisi sitä, mutta ne on teidän välisiä asioita. Voin olla sinulle vain kaverikin… ei paineita. Minä kesk61712Stubb munasi - Suomessa kuuluu liputtaa Suomen lipulla
Presidentinlinnan ja Mäntyniemen salkoihin nostettiin sateenkaariliput lauantaina. Suurin osa kansasta ei varmasti pidä342711