Luuserimotoristit

Pari kaveria on myynyt jo moponsa pois tänä kevään eikä ainakaan ole aikeissa heti ostaa uutta. Sanon heitä luuserimotoristeiksi. Lopettavat raukkaparat kun ei kanttia riitä ajamiseen.
6309
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Luuseri on sellainen, joka ajaa moottoripyörällä. Isätön luuseri on sellainen, joka keulii ja polttaa kumia Polunmäenkadulla ja Ruskontiellä.

Äänestä

Jaa, mitä sitten?
Miksi pitäisi tehdä jotain mikä ei enää kiinnosta? Sinun mieliksesikö?
Olitko maksanut heidän pyöränsä ja nyt harmittaa, vai miksi tuo sinua itkettää?

Äänestä

Palstavasemmistolaisten mielestä Björn " Nalle " Wahlroos on tyhmä & köyhä.
Ai on vai ?
Kysy vasulta jos jokin asia askarruttaa,
hän kyllä vastaa
vaikket kysyisikään.

Äänestä

Luuserit on kateellisia motoristeille!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Pari kaveria on myynyt jo moponsa pois tänä kevään eikä ainakaan ole aikeissa heti ostaa uutta. Sanon heitä luuserimotoristeiksi. Lopettavat raukkaparat kun ei kanttia riitä ajamiseen.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu