Tällä pitäisi saada erektio ihan väkisin. Onko kellään kokemuksia olisi mukava kuulla?
Itse olen saatana ihan impotentti...
Itse olen saatana ihan impotentti...
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
Hyvä lääke.. Ite pistänyt monesti.. Eka vähän kuumottaa pistos, mutta se ei satu yhtään.. Oon pistäny 20mic kynästä about 1/3 osan.. Erektio todellakin on ja kova ku kivi.. Ei auta mikään että laskee.. Ei edes siemensyöksy.. Vähän meinaa jomottaa sen jälkeen kun 3h ollut kulli tanassa
Yleensä tilastojen mukaan lääke joka on sopinut monelle. .
ei tuu rytmihäiriöitä mitä esim suun kautta otettavista
Tadalafil (Cialis) - https://euhealth247.com/fi/drug/cialis-generic
Oma tuntemus Cialiksesta on että sivuvaikutuksia ei tunnu tulevan, olo on kuin ei olisi ottanut mitään mutta toimii kun kiihottuu ja sitä piisaa kerta toisensa jälkeen.
Lääkettä on 10 mg ja 20 mg piikillä. Jos on resepti 20 mg niin Apteekki ei myy 10 mg lääkettä. Tai päinvastoin. Pistäminen on helppoa eikä tunnu juuri miltään. Jos ongelma on laskimovuoto niin pidtoskaan ei aina toimi 100%. Pahimmillaan joutuu ottamaan ensin pillerin.
Ei toiminut minulla (sekään). Penimaster yllättäen paransi erektiotani
Hei, itsellä on myös caverject resepti. Pitääkö ensimmäinen pistos antaa sairaanhoitaja tai lääkärin? Varasin nyt ajan hoitajalle mutta en tiedä mitä siellä tapahtuu vai onko vain ohjeistista.
Mä pystyin vakuuttamaan työterveys lääkärin että osaan ite pistää ja sain resrptin