Mies joka ei osaa suomea ei ruotsia ,mamu jonka pitäis ensitöikseen opiskella kieli...
Vastaukset 12
- Anonyymi
Riittää kun on Allah-mieli ja Sharia laki. Allah tietä nainen tyhmä kuin aasi jota mies määrätä.
- Anonyymi
Tyhmistä valinnoista kärsivät kaupunkilaiset.
- Anonyymi
Äänestäjä päättää kuka päättää. Haittaako vapaat vaalit sua?
- Anonyymi
Tämä on mennyt ohi. Kuka valittiin?
- Anonyymi
Valtuustotyöskentely vaatii asioihin perehtymistä ja jatkuvaa tiedon hakua ja hyvät verkostot. Jos tämä ei kielitaidon puutteesta johtuen onnistu, niin huono asia hänen äänestäjilleen.
- Anonyymi
Rkp listalta löytyy.
- Anonyymi
Mikä ihmeen salaisuus tämä on? Nimi? Tuo sinun tyylisi on nöyrtymistä.
- Anonyymi
90-luvulla alkaneet imaamien opit alkaa toimimaan, silloinhan he opettivat että demokraattiset maat valloitetaan nusimalla, tulemalla enemmistöksi. Ihmetelkää siinä miksi ihmeessä suomi on täyttynyt nuorista naimaikäisistä miehistä... joojoo naisten vapaa valinta :)
- Anonyymi
Löytyykö persujen listoilta sateentekijöitä. Pelkään pahoin, että siellä vaan tyhmyys kupruilee.. Ja sen tiesi myös äänestävät kaupunkilaiset.
- Anonyymi
Valitse oikein, kumpi on Suomen ja suomalaisuuden kannalla....
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Valitse oikein, kumpi on Suomen ja suomalaisuuden kannalla....
Vaasassa on näköjään salainen valtuusto.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mitä mieltä olet?
Miehestä jolla ei ole yhtään kaveria, ei facebookissa eikä livenä ja hän harrasta ja tekee kaiken yksin. Onko vähän outo1731905Muistakaa pojat tämä.
Mies joka haluaa naisen, löytää keinon. Ei epäröi eikä hämmennä. Tekee kaiken eteenne.1541350Muhun rakastuu kaikki naiset, mut mä en rakastu niihin
Mun vaatimustaso on 10+ Mut mua tavottelee 7+ naiset2221002- 71897
- 57842
- 47783
- 93757
Pahoin pelkään nainen
että pidät minua epäempaattisena, itsekeskeisenä, narsistisena ja kylmänä ihmisenä. Oletko koskaan ajatellut, että minus63757Martina avaa suhdettaan
IL 22.7: Martina avaa suhdettaan nuoreen Muhikseen. Nyt on jo vakavaa, on käyty syömässä Itä-Helsingissä. Onkohan muutt200677Martinan alamäki jatkuu
Surkeasti menee ... https://www.iltalehti.fi/viihdeuutiset/a/f899cee6-e216-4bd1-be3e-c61f68e67a4c ”Surkeasti kulkee”151646