Voisiko Etapissa pitää sellaiset parinvaihtokemut? Paikalliset ukot voisivat vaihtaa miestä. Piristyisivät hieman.
Etapin Erotic games
6
497
Vastaukset
- Anonyymi
Mut eiks se sopis paremmin Reetiin ? Ukot vaihtais miestä.
- Anonyymi
Eikai tämän ketjun aloittaja omaa suosikkifirmaa kannustaisi. Haluaa vaa lokaa saada etapin niskaan. Harmi että ovat jo pilanneet molempien ja koko Luhangan maineen.
- Anonyymi
Voi luoja kuka näitä kirjoituksia aloittaakaan, niin LOPETTAKAA! Ja Huom. En ole "kummankaan" puolella. Vaan rauha yrittäjille omaan tekemiseensä.
- Anonyymi
Minä odottelen viikottain uusia aloituksia. Ne vahvistavat päätöstäni pysyä kaukana kyseisistä paikoista ja kertovat niin paljon molemmista osapuolista. PS. muistetaan heidän keskinäinen sopimus... Jä tästä voidaan tehdä johtopäätös, kannattaako heidän kanssaan sopia mitään ;)
- Anonyymi
Eikö S-ryhmä voisi perustaa Luhankaan yökerhon. Kai sieltä joku viiden neliön tila löytyisi! 🤑
- Anonyymi
Parin tutun portsarin kanssa oli puhetta että jos tehtäisiin sellainen kesävierailu Luhankaan noihin molempiin kapakoihin. Sillai että olis teltatkin messissä. Saatais varmaan viitisenkymmentä prätkää mukaan. Vähän eloa kylälle.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Trump muka öljyn takia Venezuelaan? Pelkää mustamaalausta
Kertokaapa mistä tuollainen uutisankka on saanut alkunsta? Näyttäkääpä ne alkuperäiset lähteet, minä en löytänyt mitään13210104Kun Arman Alizad puolusti hiihtäjä Vilma Nissilää sanomalla
"älä välitä sekopäistä Vilma", ja kun siitä kerrottiin täällä, niin sekopäinen mukasuvaitsevainen teki siitä valituksen733551Venezuela on hyvä esimerkki vasemmistolaisten pahuudesta
Jokainen tietää, että Venezuelassa on pitkään ollut Chavezin ja Maduron vasemmistohallinto. Maan talous on romuttunut,902847Ei tule uni
Kuten epäilin. Onneksi viime yön sain ihan hyvin nukutuksi. Tiesin kyllä, ettei tästä mitään tänään tule.701454Miksi juuri Venezuela?
Kaikista maailman valtioista Trump otti silmätikukseen Venezuelan. Mutta minkä ihmeen takia? Kyseessä on kuitenkin vähäp3161355Miksei Trump ole kiinnostunut Suomen valloittamisesta?
Täällähän on enemmän turvetta kuin Norjalla öljyä. Eikö Ttump ole turvenuija?341329Martinalta vahva viesti
"Suuret unelmat venyttävät sinua, pelottavat vähän ja vievät mukavuusalueen ulkopuolelle. Juuri siellä kasvu tapahtuu. J2531260Akateemikko Martti Koskenniemi vertaa Trumpia Putiniin
"-Suomalaisena on syytä olla huolissaan siitä, että Yhdysvallat näin vahvistaa 1800-luvun alkupuolella julistamansa etup1371228Jos mies olet oikeasti...?
Kiinnostunut... Pyydä mut kunnolla treffeille ja laita itsesi likoon. En voi antaa sydäntä jos sinä olet epävarma ja eh1121196- 491150