Saimi ja Pekka 1
Elettiin pula-aikaa, melkein kaikki oli kortilla. Koulussa tarjottiin näkkileipää ilman voita, tilkka maitoa, läskisoosia ja perunaa, puuroa tai velliä, ja parempina päivinä keittoa, jonka oppilaat olivat nimenneet ’koiran oksennukseksi’. Siinä oli vettä, kauraryynejä, puolukkasurvosta ja sakkariinia. Koiran oksennus oli lasten mielestä niin hyvää, että sitä haettiin lisää niin kauan, kunnes se loppui.
Saimi oli menettänyt miehensä sodassa, ja sai niukkaa sotaleskeneläkettä, mutta oli se kuitenkin rahaa sekin köyhänä aikana. Oli varsinaisesti kansakoulun opettaja. Apuopettajia on ollut vasta viime vuosina, joten Saimi marssitti luokkansa, 28 oppilasta, ilkosillaan yhdessä jonossa, tytöt ja pojat sekaisin lääkärintarkastukseen. Kiinnitettiin kuitenkin eniten huomiota kurkkuun, koska oli meneillään hankala hinkuyskäepidemia.
Pekka oli maatalon isäntä. Pekka oli menettänyt rakkaan vaimonsa pommituksissa. Hänellä oli 7-vuotias tytär, Raili, joka oli juuri astunut Saimin luokalle. Raili kertoi, että lääkärintarkastus oli onnistunut hyvin, koska kukaan ei ollut voinut kolttostella, eikä livistää, koska olivat samassa huoneessa. Raili oli myös kertonut, että oli suunnitellut, nyt kun vedet olivat vielä lämpimiä, uimareissua matalarantaiselle joelle.
Ei ollut vaaraa, että tenavat hupenevat muiden rantailijoiden joukkoon, kun muita ei ollut. Mutta silti ei voinut tietää, onko joku livistänyt tai hukkumassa, kun yksi silmäpari ei pysty seuraamaan kaikkia.
Saimi myös kertoi, että nykyisenä aikana, jolloin kaikki vanhemmat haluavat lapsilleen lämmintä talveksi, vaatekuponkeja ei haaskata uimiseen, joten uimavaatteita on vain niillä, jotka ovat perineet niitä vanhemmilta sisaruksilta.
On siis aiheellista, ettei niitä käytä kukaan, ei edes ope, ettei syntysi eriarvoisuuden tuntua, mutta jos joku koululaisista tietäisi jonkun vapaaehtoisen vahtimaan, olisi kyllä hyvä.
Raili sai isänsä Pekan innostumaan, toisella tytöllä oli mielessä aikuinen sisarensa, kolmannella maataloustyöläinen, joka ei enää voinut palata sotaan menetettyään kätensä sodassa, vaikka muuten olikin hyvin fiksu.
Raili vielä kertoi opelle, että koko luokka apulaisvalvojineen oli tervetullut saunaan ja iltamehulle uinnin jälkeen.
Kun kouluruoka oli syöty, lähdettiin porukalla rannalle. Riisuivat siinä, asettivat vaateensa sieviin myttyihin, ja kirmasivat veteen. Pulikoivat pitkään ja pitivät hauskaa. Välillä syötiin näkkileipää ja juotiin virkistävää sakkariinilla makeutettua puolukkamehua. Jokunen pureskeli sikurijuuripötköä, josta muuten tehtiin ’kahvia’. Mutta nyt se oli makeisten korvike.
Isä-Raili eli Pekka puki päälleen saunaa lämmittämään puolitoista tuntia ennen rantailun loppua. Kun luokka ja apuvahtijat saapuivat yhteensä runsas 30 henkeä, meteli oli kamala, mutta ei kun kaikki suoraan saunaan. Sauna oli oikeasti niin suuri, että sinne olisi mahtunut vielä useampikin. Vanha, mutta edelleen toimiva kyläsauna.
Otettiin monta kertaa löylyä, pulikoitiin monta kertaa, ja monta kertaa vilvoiteltiin. Ja sitten iltapalalle. Oli taas näkkäriä, pikku kipot koiran oksennusta ja lämmintä mustikkamehua. KAIKKI olivat ympärityytyväisiä.
Uimaretkellä ja saunalla oli järisyttävät seuraukset. Sekä sotaleski-Pekka, että ope-Saimi tutustuivat toisiinsa. Olivat toki tavanneetkin ja jutelleet niitä näitä, mutta siinä se olikin. Nyt kun uimareissulla ja saunassa olivat nähneet toisensa alasti ja viihtyneet hyvin keskenään, oli syttynyt toisenlaisia ajatuksia, suorastaan himokkaita.
Kumpikaan ei ollut aikoihin herttaillut eikä harrastanut seksiä kenenkään kanssa. Se sai myös suorapuheiseksi. Sami avasi suunsa kuiskaukseen Pekalle: ”Jos ihan suoraan ja kiertelemättä sanotaan, minun tekisi mieli ottaa pakottavaan vittuuni, ihana kyrpäsi.” - Pekka kuiskasi takaisin: ”Olin juuri pusertamassa suustani samat sanat, mutta kerkesit ensin.”
”Kävisikö, että saunakammarissa laukeaisin suloiseen vittuusi pikaisesti sillä aikaa, kun koululaiset ovat löylypuolella, ja Maija (erään oppilaan isosisko) ja Kyösti (kätensä menettänyt sotainvalidi) vahtivat koululaisia. Nämä tietysti arvasivat, mistä oli kysymys, mutta oppilaista ei kukaan edes huomannut heidän poistumistaan.
Yhdyntä oli todella pikainen. Kauan ei voinut olla pois, mutta tilannetta suuresti nopeutti, että molemmat olivat äärimmäisen kiihottuneita. Saimi nojasi seinään. Voihkaisi ihanoituneena herttaisesta kosketuksesta, kun Pekka hetken hyväili kädellään Saimin märkää vittua ja ilman sen pitempiä esileikkejä työnsi kyrpänsä sisälle.
Vain pari vetoa edestakaisin, ja molemmat räjähtivät sellaiseen orgasmiin, että tuntui, kuin koko kammari romahtaisi. Nopeasti Saimi valutti paljot spermat pyyhkeelle, menivät tulipunaisina takaisin saunaan, mutta eihän sitä koululaiset huomanneet, kun saunassa muutenkin ollaan punaisia. Maija ja Kyösti kyllä huomasivat ja huomasivat tyytyväisestä ilmeestäkin, että hyvin oli onnistunut.
Saimi ja Pekka
1
402
Vastaukset
- Anonyymi
Saimi ja Pekka 2
Maija ja Kyösti kyllä huomasivat ja huomasivat tyytyväisestä ilmeestäkin, että hyvin oli onnistunut. Ja aikaa oli kulunut vain 2 minuuttia. Kuiskasivat Maijalle ja Kyöstille. Ensi löylyvuorolla on sitten teidän vuoronne. Maija ja Kyösti jaksoivat juuri ja juuri odottaa.
Pekka kutsui Saimin sekä Maijan ja Kyöstin iltaherttailulle heti, kun ovat saattaneet tai lähettäneet koululaiset koteihinsa: ”Koska, on lauantaialkuilta voitte olla meillä myös yötä, kun huomenna ei tarvitse muuhun kuin karjatyöhön ja ruoanlaittoon. Kaikki tulivat mielellään.”
Pekka arvasi, että pian Saimi tulee asumaankin, joten oli jo alkujaan viisainta totuttaa Raili ope-Saimin läsnäoloon myös kotioloissa. Pekka kertoi etukäteen Railille, että hettailevat ja yhtyvät silleen, että Pekka työntää kyrpänsä Saimin vittuun. Raili: ”Joo, kyl mä tiedän, aikuiset osottaa silleen toisilleen oikein suurta ystävällisyyttä.”
”Vaan kyl mä on yhen meiänluokkalaisen Raimon kanssa harrastanu monta kertaa kotileikkii. Se nuolee mun pimppii ja mä oon ottanu sen sormee ja pippeliiki mun pimppiin, ja se on kyl meist molemmista oikeen kivaa, niet useinki tekee mieli leikkii. Niet ei mua häiritse, jos aikuiset leikkii samaa leikkii.”
Isä-Pekka: ”Sähä oot sit perehtyneempi, ku mä luulinkaan. Sää voit sit ite valita olla paikalla, niet ei tarvii yksin kamaloitua toisessa kammarissa. Saat ihan vapaasti seurata ja nukahtaa sit, ku väsyt. Voipi olla, et meillä menee herttaillessa koko yö.”
Pekka heitti vieraita odottaessaan kiukaan alle aina silloin tällöin nalikan, että lämpö pysyi. Teki mehua monta kannullista, ja paloitteli sitä kuuluisaa näkkäriä ratukseks.
Kun vieraat tulivat, Pekka ehdotti, että ihan ensteks ihanehdittais kämpillä ja sit mentäs saunaan, vaik sekin on lämpimänä. Sit se kerto, et Raili on kyl täysin oppinut, ja se valitsee mieluummin olla mukana, kuin vuoroparin hympsytettävänä olemisen toisessa huoneessa. Se sano, et onhan se paljon kivempää, kun kaikki ollaan yhessä, vaikkei herttailuun osallistukaan. Voi kattellessaan vaikka hyväillä pimpin kieltä.
Pekka asetti Saimin selälleen, tyynyn niskan alle ja toisen pempun alle. Samoin viereisellä sängyllä Kyösti Maijan. Tytöt levittivat jakansa aivan auki. Miehet hyväilivät siskojen vittua niin hellästi kuin osasivat. Naiset päästelivät ihanoituneita ääniä. Lopulta eivät enää kestäneet, vaan rupesivät anelemaan miehiä jo työntämään jo kyrpänsä sisälle. Orgasmi oli henkeä salpaava.
Railikin näki pimppiä hyväillessään sellaista herttailua, ettei ollut edes tiennyt sellaista olevan, ihanoitui täysin. Raili sai nähdä ensimmäisen ’hekuman huipun’ eli orgasmin. Isä kertoi, että se oli odotettavissa 12-13 ikävuoden tienoilla. Ope-Saimi: ”Niillä main, eri tytöillä vähän eri aikaan.”
Käytiin saunassa huuhtelulla. Herttailua kesti aamuyöhön. Ihana yö. Herättiin myöhään. Kukaan ei nähnyt tarvetta pukea. Naiset tarjoilivat aamupalaa au naturel, hienostunein liikkein myös Raili.
Maija sanoi aamupalan jälkeen: ”Mulle tärähti mieleen ihan ruokottoman rivo ajatus. Pankaa korvat tukkoon, niet ei tarvii ees kunnella.” Tällaisin avaussanoin muut tietenkin höristivät korvansa ihan äärimmilleen. Maija jatkoi: ”...et herttailtas myös toisen miehen kanssa, käyks se? Soon kyl nii irstas ajatus, et ihan ujostuttaa.”
Muut: ”Sinäpä sen sanoit, mitä kaikki ajatteli!” - Raili lakonisesti: ”Mummielestä sois kyl asiallista, mää voin si kattoo ja hympsyttää pimpin kieltä, kun muut ihanehtii.”
Näin tehtiin ja jatkossa vierailtaessa vielä lukuisat kerrat. Parien välille syntyi ikuinen ystävyys.
Kummallekin parille syntyi pysyvä romanssi, eivätkä jatkossa Saimi ja Pekka millään muotoa sitä salanneetkaan. He vain eivät voineet naimisiin kummallisen lain takia. Saimi olisi menettänyt sotaeläkkeensä. Oli tapana, että vaikka muuten hakeuduttiin siihen aikaan naimisiin, ihmiset ymmärsivät, että tällaisissa tapauksissa elettiin ilman avioliittoa. Saivat yhteisen lapsenkin, Railille pikkuveljen.
Maijalla ja Kyöstillä ei ollut taloudellisia esteitä, joten menivät naimisiin. Saivat kolme lasta. Virailivat edelleen usein Pekan ja Saimin luona, ja nämä päinvastoin. Vierailulla herttailivat aina myös toisen puolison kanssa, joka kerta.
Kun aika tuli, myös Railin ja Raimon kotileikki muuttui todeksi. Sitäkin ennen jo herttailivat usein ihan samassa kämpässä ope-Saimin, isä-Railin eli Pekan, emäntä-Maijan ja isäntä-Kyöstin kanssa.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Moikka rakas
Oon miettinyt meidän välistä yhteyttä viime aikoina. En ihan osaa pukea sanoiksi, mitä kaikkea tunnen, mutta halusin vaa216484Malmin tapaus on järkyttävä
Kolme ulkomaalaistaustaista miestä raiskasi nuoren tytön tavalla, jota ei meinaa uskoa todeksi. Mikä voisi olla oikeampi5552251- 1471837
- 821214
HS: Kuka vielä uskaltaa mennä sairaalan ensiapuun?
https://www.hs.fi/mielipide/art-2000011212025.html Tässä on hyvin ajankohtainen mielipidekirjoitus koskien Malmin sairaa971012- 72960
Ökyrikas Kurkilahti mussuttaa veroistaan
Pakeni aikoinaan veroja Portugaliin mutta joutui palaamaan takaisin kun Suomi teki verotussopimuksen Portugalin kanssa.74886Jos tämän vaan sulkee ja avaa 5 vuoden päästä
Täällä on luultavasti edelleen näitä ihan samoja juttuja. On kuin kauniit ja rohkeat samat jutut junnaa. Heips. 👋🏻 E10823- 30814
Yhdysvalloissa työllisyys paranee, Suomessa työttömyys kasvaa, missä vika?
Miten tämä on mahdollista että 177 000 uutta työllistä tuli USAssa yhdessä kuukaudessa, vaikka Trump on ruorissa? Orpon145747