1. Muuta SATOn törkeän ylihintaiseen ja huonokuntoiseen asuntoon, jossa on mitä ilmeisimmin pidetty henkilökohtaista kaatopaikkaa tai vastaavaa, noin hajun perusteella. Siivousta ei ole tehty SATOn standardien mukaisesti ollenkaan.
2. Muuta pois ja siivoa kämppä ihan älyttömän paljon parempaan kondikseen kuin missä sait sen.
3. Maksa SATOlle siivouskuluja pinttyneestä paskasta joka oli paikallaan jo sisäänmuuttaessa ja mm. yhdestä hiuksesta vessan lattialla.
SATO eli sosiaalinen asuntotuotanto, mitäpä siihen lisäisi. Minulle on tämä siivouskusetus tehty kyllä kaksi kertaa aiemminkin hyvin vastaavalla kaavalla. Verenimjöiden maailmassahan sitä eletään.
SATO kusettaa
Anonyymi-ap
0
75
Vastaukset
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Nyt tajusin mitä haet takaa
En epäile etteikö meillä olisi kivaa missä vaan. Se on iso hyppy henkisellä tasolla sinne syvempään päätyyn, kuten tiedä423394- 361994
Naiselle mieheltä
Huomasin tuossa, että jääkaapissani on eräs sinun ostamasi tuote edelleen avaamattomana. Arvaatko mikä?301729- 161527
- 231508
- 91391
- 241377
- 141227
Ihmetteletkö, mihin sinussa ihastuin?
Pikkuhiljaa huomasin, että olet ainutlaatuinen luonne, plussana tietysti ulkoiset avut. Toista ei taida löytyä koko maai781125- 221102