kuoleman silta pois sinut vei

jonnekin paikkaan jota en tunne
mutta missä on parempi olla
kuitenkin ISÄ
kaipaan sua niin paljon
kun lähdit pois
olin niin nuori
meiltä jäi paljon
hyvää kokematta
mutta olen rakastanut sua
sydämmessäni ainiaan
tyttösi-
1122
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

kaunis

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Tyttösi kirjoitti:

jonnekin paikkaan jota en tunne
mutta missä on parempi olla
kuitenkin ISÄ
kaipaan sua niin paljon
kun lähdit pois
olin niin nuori
meiltä jäi paljon
hyvää kokematta
mutta olen rakastanut sua
sydämmessäni ainiaan
tyttösi-

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu