Nettisivujen tekeminen itse 2025

Anonyymi-ap

Miksi tehdä nettisivut itse? Koska tuon tekeminen on lapsellisen helppoa nykyään ja turhaa maksaa 1000€-5000€ toiselle.

Rahaa tehdään netissä nykyään enemmän kuin koskaan ja kaikkien pitäisi jo peruskoulussa oppia tämä taito. Maailma muuttuu ja jos ei muutu mukana jää jalkoihin. Perus duunari voi tehdä helposti tuhansia euroja lisätuloja, kun vain opettelee nettisivujen tekemisen taidon ja SEO:n perusteet.

Kurkkaa täältä helpot ja selkeät ohjeet: https://nettisivut.net/

2

752

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Kuka jaksaa jotain kämysiä nettisivuja selata? Se juna meni jo 1990-luvulla.

    • Anonyymi00003

      Varmasti joillekin toimii itse tekeminen hyvin, mutta yritin tehdä yritykselle itse verkkosivut ja kun 5h oli mennyt hukkaan hylkäsin sen hankkeen, koska lopputulos oli juuri itse tehdyn näköinen. Sitten kokeilin paria tekoälygeneraattoria joista tuli hyvän näköisiä mutta lopuksi ilmeni kuukausimaksu joka oli yli satasen molemmissa.

      Lopulta otin ammattilaiset asialle ja niin olisi alusta asti kannattanut tehdä niin en olisi aikaani hukannut. Ainakin omalla kokemuksella siis ei kannata aloittaa verkkosivujen tekemisen opettelua jos vain yhdet sivut omalle yritykselleen aikoo tehdä.

      Jos joku etsii hyvää niin suosittelen verkkotakomo.fi . Näitäkin vertailin ja suurimmalla osalla hintaa ei löytänyt mistään ja toisilla kuukausimaksut. Tuolla minkä valitsin oli selkeä hinta (590e) ja kuukausimaksuja ei ollenkaan ekaan vuoteen

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Muovikassikartelli

      Kauppaketjut ovat yhdessä sopineet muovikassin yksikköhinnaksi 59 senttiä. Milloin viranomaiset puuttuvat tähän kartell
      Talousrikokset
      32
      2098
    2. Aidon persun tunnistaa Marinin palvonnasta

      Oli kyse sitten Halla-ahosta tai Putinista. Ensimmäisenä aidolle persulle tulee mieleen Marin.
      Maailman menoa
      46
      1715
    3. Hallintooikeus..

      "Asemakaavapäätös pysyy voimassa.Poikkeamista ja rakentamista koskevat luvat hylättiin" kertoo Pyhäjärven Sanomat netti.
      Pyhäjärvi
      112
      1476
    4. Olen rakastunut

      varattuun joka ei eroa. Miten tunteista eroon? Tämä ei ole tavanomaista. On elämäni suuri rakkaus.
      Ikävä
      104
      1226
    5. Ootko A-nainen vielä vihainen?

      Siitä että en uskaltanut kohdata itseäni silloin kun olit kukassa? Olen tajunnut että tein tosi tökerösti sua kohtaan ja
      Ikävä
      104
      1024
    6. Jos se joskus oli molemminpuolista

      niin hyvin me molemmat onnistuttiin pitämään toinen epätietoisena.
      Ikävä
      76
      978
    7. Mikä on kaivattusi

      ammatti?
      Ikävä
      59
      855
    8. Teit yllättävän siirron

      Olet tähän saakka ollut tietyllä tapaa varovainen. Voi kai sanoa, että olemme kunnioittaneet toistemme rajoja. Tiedän,
      Ikävä
      34
      842
    9. Laita nyt se viesti

      Tiedän että haluat tavata. Kirjoitat, pyyhit, kirjoitat... Lähetä se viesti 😗
      Ikävä
      52
      789
    10. Kaipaatko nainen

      Semmoista tosi hankalaa ja arkaa miestä? Pitäisitkö hänet aina omanasi jos saisit hänet? Miten huomioisit hänen herkkyyd
      Ikävä
      101
      743
    Aihe