Vamhempaa naista laivalla

Anonyymi-ap

Kaikki alkoi jo terminaalista kun näin tämän erittäin hyvännäköisen vanhemman naisen. (Itse olen 25). Hän näki kun katselin ja vastasi hymyllä.
Illal näin saman naisen tanssilattialla. Outi intoitui hieromaan pyllyään minua vasten ja tunsin kun housuissa alkoi kovettumaan. Niin tunsi hänkin, kääntyi, otti hellästi kovasta etumuksestani kiinni ja suuteli.
Otin häntä kädestä kiinni ja lähdimme kohti hyttiä. Matkalla ja hississä koskettelimme toisiamme intohimoisesti.
Hytissä jatkoimme suutelua ja koskettelua kunnes työnsin Outin sängyn reunalle pyllistämään. Nostin häneen hamettaan ylös ja puristelin pyöreää ja yllättävän kiinteää peppua. Reivin sukkahousut auki pepun kohdalta ja siirsin seksikkään punaiset stringit sivuun ja näin karvattoman ja märän pillun ja ihanan näköisen peppureijän.
Aloin nuolemaan lämmintä ja märkää pillua pitkin vedoin ja työnsin kieltä sisälle. Outi kiermurteli ja voihki äänekkäästi samalla työntäen peppuaan naamaani vasten.
Lopetin ja nostin Outin ylös ja riisuin hänet ja itseni alastomaksi.
Outi asettui polvilleen eteeni ja alkoi hyväilemään kivikovaa kaluani. Otti terskan varovasti suuhunsa ja katsoi silmiini. Hän aloitti kunnon imemisen ja se tuntui taivaalliselta. Sanoin etten kestä enää kauaa ja hän lopetti.
Outi meni selälleen sängylle ja levitti haaransa. Työnnyin hitaasti sisään lämpimään ja märkään pilluun. Outi käski koventaa tahtia ja huusi nautinnosta. En kestänyt enää ja laukesin hänen vatsan ja rintojen päälle.
Outi kävi pesulla ja tuli haarojeni väliin kun makasin sängyllä. Alkoi taas imemään kaluani ja se kovettuikin taas äkkiä. Outi nuoli vartta alempaa sekä myös imi pallejani. Hän nosti jalkani koukkuun ja alkoi nuolemaan peppuani samalla kun runkkasi minua. Sitten hän nousi päälleni ja aloitti raihallisen ratsastamisen.
Outi nousi ja meni pyllistämään ja käski naimaan takaapäin. Läpsin samalla hänen ihanaa peppuaan.
Outi nuolaisi sormiaan samalla ja alkoi hyväilemään peppureikäänsä samalla kun nussin häntä takaa päin. Outi kysyi haluisinko naida häntä peppuun. Asetuin peppureijälle ja aloin työntymään sisään. Se oli todella kireä mutta löyseni pikkuhiljaa. Outi sai valtavan orgasmin ja huusi kovaa kun paukutin häntä perseeseen. Hetken päästä vetäisin kullin pois pepusta ja laukesin avonaisen reijän päälle.

0

2155

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000

      Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

      Luetuimmat keskustelut

      1. Kansa haluaa Marinin hallituksen takaisin ja Orpon pois

        Suomen kansa on nyt ilmoittanut millaisen hallituksen Suomi tarvitsee. "Suomalaisten suosikki seuraavaksi hallituspohja
        Maailman menoa
        215
        5449
      2. NO NIIN! Nyt on sitten prinsessa Sannan sädekehä lopullisesti rikottu

        narsistia ei kannata enää kuin ne fanaattisimmat kulttilaiset, jotka ovat myös sitä Suomen heikkoälyisintä sakkia. Kun
        Maailman menoa
        132
        5034
      3. Heh, Riikka runnoi Suomen BKT:n miinukselle

        Suomi on Riikan irvistysten ansiosta ainoa negatiivisen talouskasvun maa EU:ssa. Ei tästä ainakaan EU:ta voi syyttää, ku
        Maailman menoa
        26
        4845
      4. Mikä piirre kaivatussa on sinulle se juttu?

        Tunnetko kaivattuasi vai onko hän haavekuva, jota et edes tunne? Joskus tää asia ei ole niin selvää.
        Ikävä
        123
        2075
      5. Tylsille treffeille

        Hiljaisen ukon kans nuotiolle?
        Tunteet
        403
        1801
      6. HihhuIi-Päivi täpinöissään Viktorin tapaamisesta

        Eiköhän nyt kaikille ole vihdoin selvää kenen joukoissa tämäkin putinisti seisoo. https://www.iltalehti.fi/politiikka/a
        Maailman menoa
        89
        1667
      7. Sanna vaihteeksi Australian "60 minuuttia" ohjelmassa

        Kansanvälinen superstaramme esiintyi tällä kertaa toisella puolen maapalloa esitettävässä ohjelmassa. Kiinnostus on kova
        Maailman menoa
        20
        1623
      8. Ensitreffit Matti ei vaikene enää - Rehellinen tilitys epäonnistuneesta suhteesta Elisaan

        Häntä pystyyn, Matti! Olet mahtava tyyppi ja varmasti “se oikea” löytyy vielä! Elisan kanssa ei nyt vaan sitten natsann
        Ensitreffit alttarilla
        13
        1521
      9. Minkä lempinimen olet

        antanut kaivatullesi?
        Ikävä
        93
        1313
      10. Upeeta! Rauha tulee pian!

        Hieno suunnitelma ja se on toteutumassa alle kahdessa viikossa. Jihuu! Tätä on odotettukin, nyt se tulee! https://www.is
        Maailman menoa
        379
        1290
      Aihe