Paskalla koulussa

Oletko käynyt paskalla koulussa?
171242
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 17

Vanhimmat

Käyn usein paskalla koulussa. Ruokailun jälkeen saattaa olla melkoinen paskan haju kun toisetkin yhtäaikaa paskalla.

Äänestä

Yhtäaikaa paskantaminen toisten poikien kanssa on kivaa

Äänestä

Kyllä, käyn paskalla koulussa jos paskattaa

Äänestä

Koulun vessa ei oo ehkä miellyttävin paikka käydä paskalla mutta joskus on pitänyt käydä.

Äänestä
  • Mieti miksi se ei ole miellyttävä paikka? Olisko se käyttäjien itsensä luoma mielyttävä paikka?
    Ennen osattiin jopa koulussa käyttäytyä, mutta nykyisin siellä onkin vain idiootteja apinoita.
    Tuskin siellä käy krapulaisia puliukkoja/akkoja paskalla? Uskon, että hekin osaisivat käyttäytyä paremmin kuin nyky koululaiset.

    Äänestä

Kyllä kun paskattaa ja pierettää ja ei kehtaa paljon piereskellä toisten kuullen. Jos on äänetön pieru niin sitten voi vaan päästää pierut ja antaa toisten haistella sitä.

Äänestä

Tottakai. Mikä sen hauskempaa kuin paskantaminen koulussa. Asiaan kuuluu jättää paskapökäleet ja paskapaperit pönttöön vetämättä jotta toiset pääsee ihailemaan tuotoksia.

Äänestä

Koulun vessassa on melkoinen paskanhaju

Äänestä

Äsken olin lenkillä ja iski paskahätä. Onneksi sattui uimarannan paskahuussi matkan varrelle. Kävin paskantamassa pökäleet siellä olevien paskojen päälle.

Äänestä
  • Oliko iso pyramidi?

    Äänestä

  • Anonyymi00011 kirjoitti:

    Oliko iso pyramidi?

    Olihan se mutta siihen päälle mahtui pökäleet ja paskapaperit

    Äänestä

Paskalla olo on hienoa. Mukava tunne kun paska on työntymässä ulos ja kuuluu kunnon plomps kun se putoaa pönttöön

Äänestä

Kuka haluaisi katso kun olen kyykkypaskalla?

Äänestä
  • Voisin tulla katsomaan ja nuuhkimaan

    Äänestä

  • Kyykkypaska on hieno juttu.

    Äänestä

Soon ihmisellä niin, kun kakka pyytää, pönttöä ,tai jotain muutapaikkaa on kateltava välittömästi, varsinkin jos vatsa oikein pehmeämmällä mouruaa, muuten on vaaransa , et on "haisuli eikä nii mukavalta tunnu vetelä housuuskaan.

Äänestä

Olen.
En kyllä mielelläni käy, mutta pakon takia on tosiaan muutaman kerran joutunut käymään.
En tiedä, mikä siinä on, mutta en mielelläni käy yleisissä vessoissa.
Ala-asteella kylläkin koulun vessoissa, ainakin poikien puolella, haisi pahalle tai todella epämiellyttävälle ainakin.
Eikä ollut mitään ulosteiden tms hajua, vaan ihan joku rakennuksesta/tilasta itsestään johtuva haju.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Oletko käynyt paskalla koulussa?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu