Miksi auto on kaadettu Joutsan keskustassa?
Auton kaatajat
15
809
Vastaukset
- Anonyymi
Kosto poikain kans Jousa pahimmalle ykälle
- Anonyymi
Äijä aivan p....stä,joka paikassa selittää aivan pimeitä juttuja niin kovalla volumella että kaikki varmaan kuulee. Tällä touhulla saa kirjaston ja kahvipaikat tyhjenemään kun ei vaan jaksa kuunnella ja vaikka sitä kehottaa pitämään päänsä kiinni niin 2min. on ihan maksimi.
- Anonyymi
Outoa et kundit maksavat jälkikäteen tollasesta huvista .
- Anonyymi
Tollasesta murokiposta paljoo joudu maksaa
- Anonyymi
Kukas tää pahin ykä?
- Anonyymi
Näytellyt nunchakuja jotka löytyvät takakontista ja uhkaillut yms.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Näytellyt nunchakuja jotka löytyvät takakontista ja uhkaillut yms.
Kehui tilanneensa kaupungista miehet hoiteleen nää mopojonnet.
- Anonyymi
Että viitsittekin! Antakaa ihmisen olla sellainen kuin on. Jättäkää rauhaan.
- Anonyymi
Tuommosia ne nykyajan nuoret, nekin voimavarat kohistas työntekoon, mut pahanteko on mieleisempää. Vanhemmat vielä hyyssää ja puolustaa kullan nuppujaan.
- Anonyymi
No Joutsassa ei vissiin hirveesti työpaikkoja nuorille tarjota?Ja tiedätkö miten tuokin juttu mennyt?
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
No Joutsassa ei vissiin hirveesti työpaikkoja nuorille tarjota?Ja tiedätkö miten tuokin juttu mennyt?
Oletatko että kyseiset nuoret kykenisivät tekemään muuta kuin pahaa ?
- Anonyymi
Nuoret rellestelee pankkiaukiolla, meluaa ja kurvailee autoilla yö myöhällä. Jos siitä ei naapuristo tykkää ja menee komentelemaan, niin tämä sit lopputulos. Ja nuorissa ei taas mitää vikaa oo ???
- Anonyymi
Kyllä kaikki tuollainen hämärissä touhuaminen kuuluu nuoruuteen ja tiettyyn ikään . Siinä ei meidän fossiilien narina auta . Voidaan muistella vain miten mukavaa aikaa se joskus itsellä olikaan .
- Anonyymi
Hämärissä touhuaminen, joo. Tässä kyseessä kuitenkin vakavammasta asiasta.
- Anonyymi
Oli kuulemma iskari remppa menossa?
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
6 kW saunan lämmityksestä kohta 10 euron lisämaksu / kerta
Kokoomuslainen sähköyhtiöiden hallitsema Energiavirasto ehdottaa 5 kW:n rajaa, jonka ylittämisestä tulee lisämaksu. Tark1144964Kun väestö ikääntyy ja veronmaksajat vähenee, mitä sitten vasemmistolaiset?
Maahanmuutto ei vaan ole ratkaisu väestön ikääntymiseen. Maahanmuutto lykkää ja hidastaa väestön ikääntymistä ja työv2154716"Mitä sä nainen tuot sitten pöytään" ?
Jos mies provaidaa ja suojelee... Pitääkö miesten kysyä tuollaisia?1253225Ekologinen kommunismi tulee voittamaan fossiilikapitalismin
Kiina on mahtitekijä uusiutuvien energialähteiden kehityksessä, ja Trump osoitus viimeisestä öljyn perään itkemisestä, m363183Minja jytkyttää vas.liiton kannatusta ylöspäin
Alkaa raavaat duunarimiehetkin palaamaan vasemmistoliiton kannattajiksi. Eduskunnassahan on vain kaksi työntekijöiden p1033072- 982384
Mahonselän jäät - Saaristokunta Lieksa brutaalisti kriisin partaalla!
Lieksan loppuvuoden hyvän kehityksen jälkeen ei olisi uskonut että palstan ahkerista kommentoijista huolimatta matkailu1382358Mies, kerro minulle vielä jotakin aivan uniikkia
ja ainutlaatuista minkä vain me kaksi voisimme ymmärtää jos olemme sen kokeneet ja eläneet, jotta ihan varmasti tietäisi392255Oikeistopuolueiden kannatus vain 37,8 %, vasemmiston 43,0 %
Keskustaan jää 17,4 prosenttia ja loput ovat sitten mitä ovat. Mutta selvästikin Suomen kansa on vasemmalle kallellaan.352233- 222168