Hetken huumaa Extreme run jatkoilla

Anonyymi-ap

Oltiin viikonloppuna kaveriporukalla Vantaalla extreme runilla. Tapahtuman jälkeen illalla jatkobileet Tulisuudelmassa. Hyvä meno ja oli mukava tanssia. Tanssiessa huomasin, että yksi nuorempi mies alkoi selvästi osoittaa kiinnostusta. Vähän alkoi itseä jopa hämmentää tunne, kun tuo tuntui itselle yllättävän kivalta. Tanssittiin ja juteltiin. Huomasin, että alan tanssiessa todella kiihottua ja pikkarit oli ihan märkänä jo. Tällaistakaan en muista tapahtuneen vuosikausiin. Mies aina välillä varovaisesti tanssiessa hyväili ja annoin sen tapahtua, tuntui hyvältä. Loppuillan aikana osa kavereista jo lähti majoitukseen ja osa vielä jäi baariin. Jossain vaiheessa mies kysyi lähtisinkö hänen hotellihuoneelle. Hetken harkittuani asiaa lähdin.

Hotellihuoneen ovella jo suudeltiin kiihkeästi ja paita lähti jo siinä pois päältä. Mies hyväili ja pussaili mun rintoja rintaliivien läpi ja lopulta riisui rintaliivit ja hyväili rintojani. Olin aivan kiimassa jo tässä vaiheessa. Vähän muistikuvat jo hämärtyi tuossa vaiheessa kun tuntui niin hyvältä. Ratsastin miehen päällä mahtavan orgasmin samalla kun hän hyväili rintojani. Myös mies laukesi sisääni.

Hetken huuman jälkeen makoiltiin sängyllä ja suudeltiin ja totesin, että varmaan parempi siirtyä omaan majoitukseen. Kävin vähän pesemässä itseäni ja kun suihkusta tulin tämän miehen kaveri tuli hotellihuoneelle. Vähän ehkä hätkähti alastonta naista huoneessa, mutta sain pukeutua rauhassa ja palasin ravintolan puolelle ja sieltä omaan majoitukseen.

Ikinä en olisi itsestäni tällaista uskonut, että koen tällaista kiimaa tai yleensä syrjähypyn tekisin. Mutta kyllä se hivelee reilu 40v naisen itsetuntoa kun 25v mies osoittaa tuollaista kiinnostusta. Molemmat saivat varmasti mitä halusivat.

0

1510

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000

      Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

      Luetuimmat keskustelut

      1. Mitään järkeä?

        Että ollaan erillään? Kummankin pää on kovilla.
        Ikävä
        127
        1984
      2. Noniin rakas

        Annetaanko pikkuhiljaa jo olla, niin ehkä säilyy vienot hymyt kohdatessa. En edelleenkään halua sulle tai kenellekään mi
        Ikävä
        100
        1730
      3. Lasten hyväksikäyttö netissä - Joka 3. nuori on saanut seksuaalisen yhteydenoton pedofiililtä

        Järkyttävää! Lapsiin kohdistuva seksuaalinen hyväksikäyttö verkossa on yhä pahempi ongelma. Ulkolinja: Lasten hyväksikäy
        Maailman menoa
        57
        1380
      4. Kumpi vetoaa enemmän sinuun

        Kaivatun ulkonäkö vai persoonallisuus? Ulkonäössä kasvot vai vartalo? Mikä luonteessa viehättää eniten? Mikä ulkonäössä?
        Ikävä
        79
        1375
      5. Multa sulle

        Pyörit 24/7 mielessä, kuljet mun mukana, mielessä kyselen sun mielipiteitä, vitsailen sulle, olen sydän auki, aitona. M
        Ikävä
        31
        1038
      6. Mies, eihän sulla ole vaimoa tai naisystävää?

        Minusta tuntuu jotenkin, että olisit eronnut joskus, vaikka en edes tiedä onko se totta. Jos oletkin oikeasti edelleen s
        Ikävä
        47
        936
      7. Nainen, olen tutkinut sinua paljon

        Salaisuutesi ei ole minulle salaisuus. Ehkä teimme jonkinlaista vaihtokauppaa kun tutkisimme toisiamme. Meillä oli kumm
        Ikävä
        51
        933
      8. Onko sulla empatiakykyä?

        Etkö tajua yhtään miltä tämä tuntuu minusta? Minä ainakin yritän ymmärtää miltä sinusta voisi tuntua. En usko, että olet
        Ikävä
        44
        892
      9. Ei se mene ohi ajan kanssa

        Näin se vaan on.
        Ikävä
        73
        866
      10. Tavoitteeni onkin ärsyttää

        Sua niin turhaudut ja unohdat koko homman
        Ikävä
        109
        863
      Aihe