Hetken huumaa Extreme run jatkoilla

Anonyymi-ap

Oltiin viikonloppuna kaveriporukalla Vantaalla extreme runilla. Tapahtuman jälkeen illalla jatkobileet Tulisuudelmassa. Hyvä meno ja oli mukava tanssia. Tanssiessa huomasin, että yksi nuorempi mies alkoi selvästi osoittaa kiinnostusta. Vähän alkoi itseä jopa hämmentää tunne, kun tuo tuntui itselle yllättävän kivalta. Tanssittiin ja juteltiin. Huomasin, että alan tanssiessa todella kiihottua ja pikkarit oli ihan märkänä jo. Tällaistakaan en muista tapahtuneen vuosikausiin. Mies aina välillä varovaisesti tanssiessa hyväili ja annoin sen tapahtua, tuntui hyvältä. Loppuillan aikana osa kavereista jo lähti majoitukseen ja osa vielä jäi baariin. Jossain vaiheessa mies kysyi lähtisinkö hänen hotellihuoneelle. Hetken harkittuani asiaa lähdin.

Hotellihuoneen ovella jo suudeltiin kiihkeästi ja paita lähti jo siinä pois päältä. Mies hyväili ja pussaili mun rintoja rintaliivien läpi ja lopulta riisui rintaliivit ja hyväili rintojani. Olin aivan kiimassa jo tässä vaiheessa. Vähän muistikuvat jo hämärtyi tuossa vaiheessa kun tuntui niin hyvältä. Ratsastin miehen päällä mahtavan orgasmin samalla kun hän hyväili rintojani. Myös mies laukesi sisääni.

Hetken huuman jälkeen makoiltiin sängyllä ja suudeltiin ja totesin, että varmaan parempi siirtyä omaan majoitukseen. Kävin vähän pesemässä itseäni ja kun suihkusta tulin tämän miehen kaveri tuli hotellihuoneelle. Vähän ehkä hätkähti alastonta naista huoneessa, mutta sain pukeutua rauhassa ja palasin ravintolan puolelle ja sieltä omaan majoitukseen.

Ikinä en olisi itsestäni tällaista uskonut, että koen tällaista kiimaa tai yleensä syrjähypyn tekisin. Mutta kyllä se hivelee reilu 40v naisen itsetuntoa kun 25v mies osoittaa tuollaista kiinnostusta. Molemmat saivat varmasti mitä halusivat.

1

3966

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000

      Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

      Luetuimmat keskustelut

      1. Haluan sinut, kuuletko minua.

        Haluan sinut. Toivon, että voisimme olla yhdessä. Mietin pystynkö täyttämään toiveesi, olemaan arvoisesi. Voisitko saad
        Ikävä
        91
        1487
      2. Hän on tosi

        hyvännäköinen. Ei edes ryppyi oo. :D
        Ikävä
        54
        1033
      3. Alastomat miehet seksikeinussa lasten nähden PRIDEssä!

        https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/adf62289-a0b6-4b4c-9672-9e19c01beb51 Eikö nyt muka mene jo aivan liian pitkälle että
        Maailman menoa
        384
        877
      4. Kuka sitä naista maalittaa

        Täällä oikeasti?
        Ikävä
        156
        859
      5. Rakastan häntä

        Jumala, rakastan häntä. Haluan olla hänen omansa. Hänen vierellä. Halata häntä.
        Ikävä
        56
        733
      6. Anteeksipyynnöstä

        Uskotko anteeksipyynnön voimaan? Mikä tekee anteeksipyynnöstä vaikeaa? Onko se mielestäsi joskus turhaa, joko pyytäjän
        Ikävä
        124
        727
      7. Ei kukaan ole katsonut

        Kuten sinä. Niin välittävä ja hellä katse.
        Ikävä
        51
        668
      8. Onko mun toinen

        Puoliskoni täällä, huhuuu 😍❤️ Ihanista ihanin 😚😚
        Ikävä
        57
        641
      9. Naiselle Kuuleppa Tämä

        Tämä ei ole mikään vitsi. Minulla on ikävä sinua nainen! Naiselle mieheltä
        Ikävä
        38
        635
      10. Oletko päässyt minusta

        Eteenpäin?
        Ikävä
        76
        632
      Aihe