Harmi, että Rosanna tippui jo tästä tosi-tv-sarjasta! Kulju nousi julkisuuteen voitettuaan Miss Helsinki -kilpailun vuonna 2015. Sen jälkeen Kulju on vakiinnuttanut asemansa sosiaalisen median vaikuttajana ja podcast-juontajana.
Lue lisää:
https://www.suomi24.fi/viihde/suuri-seikkailu-tippuja-rosanna-kulju-saa-kommenttia-arttu-laitiselta-iso-iso?s24
Suuri seikkailu -tippuja Rosanna Kulju saa kommenttia Arttu Laitiselta: "Iso, iso..."

5
823
Vastaukset
- Anonyymi
Rosanna tippui? Miten ihminen tippuu? Neste tippuu.
- Anonyymi
Oikea muoto on tipahtaja tai pudokas.
- Anonyymi
Mistä näitä samoja kiertää joakpaikassa, milloin salarakkaan, milloin missäkin. Täytyyhän se palkaa jostain saada ja hankkia joko ylä tai alapäällä.
Miksi näitä samoja kiertää joka kanavilla, ohjelmissa milloin missäkin sarjoissa tai farmeilla.
Tietysti täytyy saada rahaa ja olen kuullut, että ns, pintaliitäjät saavat enemmän kuin ns. tavalliset tallaajat.
Pimiäkin oiekin rahastaa MTv3lla oman firmansa kautta isoilla ansioilla ja vielä myy lapsityövoimalla valmistettua Vappu-viiniä tämän juontaja Kurosen kanssa, taitaa olla sutinaakin heillä - Anonyymi
Ei oo hesassa häävin näköisiä akkoja, jos tuo on joku missi.....🤣🤣🤣
- Anonyymi00005
Haluutko live-chatin kuumien tyttöjen kanssa? 💦 https://Kathleen.hoty.lat/Kathleen#/?/?/92zlwl91c
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Valtion alijäämä = yritystukien määrä = 10 mrd. euroa
Mutta persut eivät vaan suostu tasapainottamaan valtion budjettia, vaikka yritystuet on tiedetty haitallisiksi. Miksi p586652Suomi käyttää sosiaalietuuksiin suhteessa eniten rahaa koko maailmassa
Suomi käyttää sosiaaliturvaetuuksiin enemmän rahaa suhteessa bruttokansantuotteeseen kuin mikään muu maa maailmassa. Su3485733Poliisien suosikkipuolueet ylivoimaisesti: Kokoomus ja persut
samoin on armeijan henkilöstön kanssa. Sen sijaan sekä vihreät, vasliitto ja SDP ovat hyljeksittyjä puolueita poliisien1715355Sdp, Vihreät ja vasemmistoliitto muuttumassa naisten puolueiksi?
Sdp 64 % naisia, vihreät 70 % naisia ja vasemmistoliitto 60 % naisia. Ilmankos ne puolueet ajaa autoilevien kantasuomal1505133Epäonnistunut "Tuppurais-operaatio" kaatoi Purran hallituksen
Persut yrittivät viimemetreillä häivyttää omaa täydellistä epäonnistumistaan syyttämällä opposition edustajaa nimettömil204380Grahn-Laasonen: "Kansalainen joutuu pettymään, jos demareita äänestää"
Ministeri viittaa tuoreeseen Helsingin Sanomien juttuun, jossa demarijohtajan keinoja Suomen suunnan muuttamiseksi esite463065Ostaisitko sinä rempattavan asunnon Italiasta tai jostain muualta ulkomailta, mistä?
Ella Kanninen on tehnyt Italiassa asuntokaupat. Hän kertoo Instagramissa kierrelleensä viime kesänä Toscanassa katselema202866Vähän fiksumpi Nimi kisa ? :=)
Kirjoita teidän etunimet allekkain. Jos nimissä on joku kirjain sama, poista se. Tee sama tarkistus kaikille kirjaimill282677Jenni Alexandrova ja Toni Lähde ratkeavat liitoksistaan - Tällainen on uusperhe!
Radiojuontaja Jenni Alexandrova ja Diili-tuttu Toni Lähde ovat pariskunta, joka elää uusperhearkea. He ovat ostaneet uud32648- 792306