Kuinka kauan..???...poistettu, mutta tarkkailu jatkuu......kumpihan sieltä ensiksi lohkaisee
Kuinka kauan ??
9
465
Vastaukset
- Anonyymi
💦💦Gone with the chat.wind--- Frankly, my dear, I don't give a damn 💔💔
- Anonyymi
Tuo on kopsattu keskeltä keskustelua
- Anonyymi
Niin on mutta kenen taholta ensimmäinen vihjaus....siitä kysymys...kuka aloittaa ilkeilyt..???
minninen: katos katrilta poistunu vaaleanpunaiset lasit - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Niin on mutta kenen taholta ensimmäinen vihjaus....siitä kysymys...kuka aloittaa ilkeilyt..???
minninen: katos katrilta poistunu vaaleanpunaiset lasitM inni on aina syytön ja viaton....heh-heh-hee
- Anonyymi
Niin on ja mitä ilkeilyä tuossa on, Minnihän kirjoitti tuon kommentin, sen jälkeen, kun katri itse kommentoi soutelijan jatkuvaa ilkeilyä eijalle.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Niin on ja mitä ilkeilyä tuossa on, Minnihän kirjoitti tuon kommentin, sen jälkeen, kun katri itse kommentoi soutelijan jatkuvaa ilkeilyä eijalle.
Hölö-pölö....Hiireltä tuli se ensimmäinen kommentti...
- Anonyymi
Onks nää mimmit ja katrit päivävuoron chattaajia?
Sillä vaan kysyn kun ovat ihan outoja nikkejä tällaiselle vasta hämärän tultua chattiin hiipivälle ilta/yövuorolaiselle- Anonyymi
Onks sätissä vuorotkin jaettu
- Anonyymi
Toinen noista on melkosen mukava, toinen taas alati ilkeilevä harmaa hiiri.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 123179
- 181811
Muistatko vielä viime kesän "sutinat"?
Kohtalo vai mikä lie järjesti, että törmäiltii jatkuvasti toisiimme. Ihan uskomatonta, koska eihän me mitään ikinä sovit191682En tullut, koska käytit päätäsi.
Ja koska ihmiset pilaavat sillä mahdollisuudet, kaikki mikä toimii vaatii oman lähestymistapani. Kun levittää punaisia m321565- 731563
- 231511
- 281360
Miten lasketaan?
Ompa ollut valtava ihmismassa taas Folkkaajia liikenteessä. Miten noin 2200 lipunostaneesta muodostuu 11000 kävijää?.91344Hyvää Huomenta Rakas Neiti
Hyvää Huomenta Nainen🤗 Kaikkea hyvää toivon sinun päivääsi😘 Näin toivoo mies111284Kulta, sovitetaanko joku ilta avainta lukkoon?
Musta tuntuu että me ollaan pari. Olisi ihana saada asialle sinetöinti viemällä suhde päätyyn asti. ❤️ Rakastan sua ikui341262