Maauimalaaa

Onko maauimalassa lukollisia pukukaappeja ettei tarvisi vahtia tavaroita?
19252
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 19

Vanhimmat

Vie ne tavaras mukaan sinne altaan reunalle. Ei kukaan ryysyjäs siitä varasta.

Äänestä

Vaihda aurinkorasva liukkariin niin altaalla tavataan.

T Loman

Äänestä
  • Kellä pöntöllä on arvoesineet mukana kun menee uimaan?

    Äänestä

  • Anonyymi00003 kirjoitti:

    Kellä pöntöllä on arvoesineet mukana kun menee uimaan?

    Kotiavaimen voi laittaa kindermunan yllätyksen kuoren sisään ja tunkea pyllyyn ei häviä.

    Äänestä

  • Anonyymi00004 kirjoitti:

    Kotiavaimen voi laittaa kindermunan yllätyksen kuoren sisään ja tunkea pyllyyn ei häviä.

    Kokeilleen niksi ?

    Äänestä

  • Anonyymi00004 kirjoitti:

    Kotiavaimen voi laittaa kindermunan yllätyksen kuoren sisään ja tunkea pyllyyn ei häviä.

    Kokeilleen niksi ?

    Äänestä

  • Anonyymi00015 kirjoitti:

    Kokeilleen niksi ?

    Mikä ihmeen kokeilleen niksi? Niksihän tässä oli jo tiedossa. Tunget vaan sen yllärimunan sinne pyllyys. Very simple.

    Äänestä

  • Anonyymi00016 kirjoitti:

    Mikä ihmeen kokeilleen niksi? Niksihän tässä oli jo tiedossa. Tunget vaan sen yllärimunan sinne pyllyys. Very simple.

    Tää on hei hyvä idea! Saa samalla jumpata ala lihaksia😂 ei voi hävittää avaimia. Ei voi!😄

    Äänestä

No nyt rupes tulee hyvää ideaa! Eiköhän mennä kaikki homot yhdessä apparalle ja oteta avaimet mukaan jokainen!

Äänestä
  • Seuraamme taas kerran sinua!

    Äänestä

Eiköhän oteta toi maauimala haltuun hämeenlinnan gayt? Kun meitä on siellä enemmistö saavat ihmiset ruveta hyväksymään meidät. Jos ei hyväksy ei myöskään ui siellä! Maauimalan valtaus 2025 on julistettu alkavan heti avajaispäivänä. Myös muualta Suomesta osallistujia kaivataan. Julistetaan apparan maa uimala maailman ensimmäiseksi gay maauimalaksi!!!

Äänestä

Kyllä sen pitää olla ilmaiseksi kaikkien käytössä.

Äänestä
  • Ilmaista ei ole. Apparan pysäköinti ainakin on saatava maksulliseksi jossei mitään muuta saataisikaan. Pysäköinti on aivan villiintynyttä montussa ja siihen muodostuu kohta jo uusi uima allas kun sora lentää takaisin harjuun nuorison rallatessa.

    Äänestä

Pysäköinti on saatava kuriin, nuoriso rallaamaan muualle. Gayt kyllä osaavat kävellä maauimalaansa kun heterot paistattelevat itse rannalla. Siis vuonna 25. Vuoden 26 tempaus onkin sitten koko ahveniston järven valtaus. 27 vallataan metsät. 28 kesällä moottorirata. Ahvenisto on gay sateenkaarifestarit 2028 tuo ahvenistolle gayt ympäri maailmaa. Village people esiintymään ahveniston radalle!

Äänestä

Sateenkaariliput salkoon ympärivuotisesti!! Sunny Gay Center! Aidosti ja avoimesti!

Äänestä

Jo vain! Nyt kaikki ulos kaapista näin kesän korvalla. Sateenkaariliputus kun tulee kaupungissa pakolliseksi ja maauimala otetaan sateenkaari käyttöön on kesä alkanut! Nämä käsidesi pisteet jotka lienevät jäännös korona ajoilta voisi kyllä laittaa täyteen liukuvoidetta ja jakaa kondoomeja ilmaiseksi!

Äänestä
  • Monethan näennäisheterot pyytävät vaimoiltaan kakkosta koska you know what reason is. Pitäisi tunnustaa tosiasiat yksi kymmenestä on gay.

    Äänestä

Apparan monttuun sopisi pienehkö pysäköintitalo.

Äänestä
  • Eikä mikään ihan pieni sopisikaan. Talo palvelisi myös Assin työntekijöitä& potilaita joiden näennäisilmaiset parkkipaikat täytellään kohta pysäköintikieltomerkkiryppäin vanhan sairaalan ympäristöstä. Uuteen Assin pikkuruiseen parkkitaloon tuskin kenenkään autot edes mahtuu. Ehkä lääkäreiden korkeintaan onhan hinnankin oltava kustannustehokas. Ilmaista tautia ei ole.

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


miksut32 kirjoitti:

Onko maauimalassa lukollisia pukukaappeja ettei tarvisi vahtia tavaroita?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu