Muovikasa on tulessa. Palokunta paikalla.
Kaipolan tehtaan muovikasa
15
710
Vastaukset
- Anonyymi
Apuva!🔥
- Anonyymi
Jämsän seutu lehti ei reagoi siihen mitenkään. Taitaa toimittajat käydä vähän hitaalla. Valtakunnan uutisissa oli juttu.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Jämsän seutu lehti ei reagoi siihen mitenkään. Taitaa toimittajat käydä vähän hitaalla. Valtakunnan uutisissa oli juttu.
Ensi viikon vekkariin kerkiää
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Jämsän seutu lehti ei reagoi siihen mitenkään. Taitaa toimittajat käydä vähän hitaalla. Valtakunnan uutisissa oli juttu.
Kyllähän ne Jämsän Seudun toimittajat tosiaa käy hitaalla.
Aamuisin näen Keskisuomalaisten otsikoista Jämsän tapahtumat, ennenkuin ne joskus päivällä ilmestyvät Jämsän Seutu lehden otsikoihin. - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Kyllähän ne Jämsän Seudun toimittajat tosiaa käy hitaalla.
Aamuisin näen Keskisuomalaisten otsikoista Jämsän tapahtumat, ennenkuin ne joskus päivällä ilmestyvät Jämsän Seutu lehden otsikoihin.Yle/paikalliset uutiset. Siellä on nopeesti
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Kyllähän ne Jämsän Seudun toimittajat tosiaa käy hitaalla.
Aamuisin näen Keskisuomalaisten otsikoista Jämsän tapahtumat, ennenkuin ne joskus päivällä ilmestyvät Jämsän Seutu lehden otsikoihin.Niinhän se mainoskin menee: "sanoma aina tulee sanomista" aika piippuun on vedetty nää paikallislehdetkin. Ennen oli alma mediaa silloin oli vielä kohtuu ok julkaisu päivitystieheys.
- Anonyymi
Ongelmajäte .
- Anonyymi
Kasa pienenee kummasti. 😱
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Kasa pienenee kummasti. 😱
Ai polttamalla pienenee.
- Anonyymi
Jotenkin tämä palo oli odotettavissa ja vain ajan kysymys.
- Anonyymi
Juuri näin. Olinkin jo odottanut milloin ne ongelmalliset jätekasat syttyvät "tuntemattomasta syystä" palamaan.
Pitäisi vaan malttaa odottaa vähän kuivempia kelejä, niin palaisi paremmin.
- Anonyymi
Konemieheltä natsa tippunu
- Anonyymi
Halvin tapa poistaa ongelma
- Anonyymi
Myrkyt savuna ilmastoon, missä on elokapina, vihreät, luonnonsuojelijat. Paljonko taas menee paskaa Päijänteseen.
- Anonyymi
Luulis vihreitä lintubongareita kiinnostavan luonnollisesti alueen suojelu. Siellähän voi merilokki saada vaikka saada muovia jalkaan. Vai onko kaikki tutkimassa mennalan pellon hanhia?
Ketjusta on poistettu 6 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
IL - PerSut tykittää - Vaaralliset tappajat vankilaan jopa loppuelämäksi!!
Entistä rajumpi elinkautinen tulee – Vaaralliset tappajat vankilaan jopa loppuelämäksi Henkirikosten uusijat voidaan ja16121674Some kuhisee Sanna Marinista: "Wau"
Sanna Marinia hehkutetaan. Muun muassa Jodelissa kommentoidaan The Sunday Timesin julkaisemaa kuvaa Marinista. Hän ant448417Äärioikeistopurran nukke Petteri Lapanen paniikissa
Kun Suomen historian paras pääministeri antoi vankan lausunnon, kuinka "keskustelu politiikassa on käpertynyt lähinnä va556135SIELTÄ SE TULI: Kepu-Kurvinen: "Emme enää lähde punavihreään hallitukseen"
Nyt muuten nauretaan loppuviikko, että tähänkö kaatui Lindtmanin pääministerihaaveet. "Antti Kurvisen mukaan puolue ei1765762Täysi ryöpytys Sanna Marinille ulkomailla.
https://www.iltalehti.fi/ulkomaat/a/f699d84f-fa53-4dba-8718-2c395017fc55 Sanna Marinin kirja saa todella tylyn vastaanot294796Onko rajojen kiinnipitäminen ihmisoikeuksien vastaista?
Maahanmuutosta puhutaan usein niin kuin kyse olisi vain numeroista ja rajoista. Kyse on kumminkin ihmisistä, jotka halua3124477HS - Sanna Marinin kirja on priimaluokan vedätys!
Kirja-arvio|Toivo on tekoja tulisi ensisijaisesti nähdä maineen rahallisen hyödyntämisen voimaannuttavana merkkipaaluna.764391Minja Koskelan "istumista" kertovassa uutisessa ei sanottu persuista mitään
eli jälleen kerran äärivasemmistolainen valehtelee, hän kun väittää että juuri persut ovat lähetelleet Koskelalle vähemm784187"Rauhanomainen" miekkari hesassa: "Eläköön aseellinen vastarinta" - lakana
Kyseessä on Suomen Palestiinalaisten yhdistyksen viime perjantaina järjestämä ”Hiljainen kynttiläkulkue Palestiinalaiste1153750Huomenta naiselle
Toivottavasti tiedät, etten ole koskaan tuntenut ketään kohtaan näin voimakkaasti. Olen tietenkin meistä epävarma silti.1071613