Antti Tuisku ajaa edelleen samalla Rav4-plugarillaan!

11194
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 11

Vanhimmat
  • Persulla on rankaa kun suosio kyykkää.

    Äänestä

Mikä " mies " tuo tytön äänellään piipittävä friikki on?

Äänestä
  • No onhan Antti naismainen ääneltään ja kasvoiltaan mutta kova jätkä on mm. hiihdossa ja muussa urheilussa, osallistui talvella kisoihin.

    Äänestä

Tietenkin Antilla on plug-in.

Äänestä

Sponsoriautoa pitää mainostaa.

Äänestä
  • Mikään sponssiauto ole vaan ikioma. Katsos kaikki julkkikset eivät halua mitään typeriä premium-merkkejä riesakseen vaan joillekin on parasta laiffia se että auto on mutkattoman mukava ja helppo arjessa.

    Äänestä

Motellissa joutunut lataamaan plugaria, pitkällä matkalla.

Äänestä
  • No ei tarvii ladata kun akussa on aina 10-15% bufferi ja kulku sekä kulutus pysyy samana latasi tai ei.

    Äänestä

Ankkurin heittää linjoille saa virtaa kuski onneton bösä corola

Äänestä

Itselläni -25 plugariravi ja ihan ookoo. Mutta, edessä ajoi alkuviikosta Passat tdi biturbo (240 hv) ja olipa rivakka kiihtymään rampilta motarille! En pysynyt ihan tahdissa vaikka hv-moodilla ajoin bensakone lämpimäksi ajettuna.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Mies on tyytyväinen ja Ravi on hyvä pitkän matkan auto:

https://www.toyota.fi/toyota-way/blogit/toyotalla-torreviejaan-4600-kilometria-koirien-kanssa

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu