Erektio-ongelmat ja ratkaisu niihin

Anonyymi-ap

Olen vaille 50v mies ja aika äkillisesti minulle tuli vakavia erektio-ongelmia, lopulta ei hommat onnistuneet enää ollenkaan vaikka mitä teki. Todella pelotti että eikö se värkki toimi enää ollenkaan, en tiennyt mistä on kyse. Myönnän että oli kyyneleet silmissä monesti iltaisin tai öisin. Kun tiedän etten selviä ilman sitä. Nämä on todella vakavia asioita.

Syön terveellisesti ja elän terveellisesti, olen hoikka. Ei pitänyt olla mitään sellaista ongelmaa mikä aiheuttaisi tämän. Arvelin että se ongelma on minun omassa mielessäni eikä sen fyysisessä toiminnassa, koska aamuisin se kuitenkin toimi omia aikojaan.
Nyt sitten olen viimeaikoina tavannut erästä nuorta kaunista naista ja hieman flirttaillut sen kanssa.... on ollut todella mukavaa jutella ja katsella sitä upeaa näkyä.. olen nauttinut siitä tos paljon..
Ja annas olla, nyt se värkki alkoi toimimaan ihan itsekseen, edes ilman mitään yrittämistä! Hämmästyin todella paljon. Ei siinä mitään vikaa ollutkaan. Se alkoi toimimaan nyt kun olen innostnut siitä nuoresta kauniista naisesta.

Tässä varmasti on syy monen muunkin miehen erektio-ongelmiin, jos mitään fyysistä vaivaa ei ole mikä selittäisi sen ongelman.

SE VIKA EI OLE SINUSSA! Vaan jossain ihan muualla!


mies

3

289

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Tympii kun täällä naiset usein määrittelee maailmaa subjektiivisten tunteidensa kautta.

      Eipä sitten helpottanut yhtään tämmöisen mittarimunan avautuminen.

      • Anonyymi

        joo, on se vaikeeta kun ei värkki pelitä, ymmärrän


    • Anonyymi

      Tottakai se Naisen oma kiinnnostavaksi tekeminen vaikuttaa. Jos ei vaan synkkaa ni ei synkkaa, ja voi tehdä Miehestä impon tietyn naisen kohdalla. Aikanaan huomasin ihan samoja asioita, siis että oma muija ei saanut punttiin vipinää, mutta auta armias naapurin itseään kunnossa pitävä koiran ulkoiluttaja Nainen.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Lavrov suivaantui Stubbille perustellusti.

      Lavrov perusteli suivaantumistaan tosiasioilla Suomen tarinasta sotiemme jälkeen, tutkija Tynkkynen ja pankkihenkilö Sol
      Maailman menoa
      631
      2713
    2. Eronnut Janni Hussi palaa julkisuuteen - Aloittaa uudessa työssä, joka on aivan uusi pesti Suomessa

      Janni Hussi on saanut viime aikoina kohujulkisuutta, kun hänen ja Joel Harkimon avioliitto päättyi eroon kesällä 2025. H
      Suomalaiset julkkikset
      23
      2140
    3. Sukupuolia on vain kaksi- kohukassista tuli kova tuomio perheenisälle oikeudessa.

      https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/4d4db0d9-4dda-4ba6-a699-25d725683ad6 Miten näin normaalista kassissa olevasta tekstis
      Maailman menoa
      420
      2113
    4. Ketä ikävöit?

      Tuntomerkkejä jos täällä oikeat kohtaavat❤️
      Ikävä
      79
      1799
    5. JM lukkoliike

      Mihin helvetin kuuseen te olette tällä kertaa siirtäneet Lukkoliikkeenne? Sen kerran kun ensimmäisen ja viimesen kerran
      Jämsä
      20
      1739
    6. Se ei ihan oikeasti vaatisi kuin yhden

      Tekstiviestin... Jos rakastat minua vielä toivoisin että laittaisit minulle viestiä. Rakastatko? Oletko oikeasti niin pe
      Ikävä
      67
      1560
    7. Et saa mua ikinä

      Oma vikasi. Naiselta.
      Ikävä
      128
      1322
    8. Ammuskelua taas

      Keskipohjanmaa tietää kertoa että Yläpubin hujakoilla ammuskeltu lauantain vastaisena yönä.
      Kokkola
      22
      1207
    9. Helena Ahti-Hallberg uudessa elämäntilanteessa - Paljastaa eläkehaaveestaan Espanjassa: "Mä.."

      Oi, kuulostaa ihanalta eläkepäivillä! Helena Ahti-Hallberg on ostanut kakkoskodin Espanjasta ja hänellä on puolisonsa ka
      Eläke
      23
      1130
    10. Päivämääriä

      Minä päivämääränä näit kaivattusi viimeksi?
      Ikävä
      58
      1048
    Aihe