Olen vaille 50v mies ja aika äkillisesti minulle tuli vakavia erektio-ongelmia, lopulta ei hommat onnistuneet enää ollenkaan vaikka mitä teki. Todella pelotti että eikö se värkki toimi enää ollenkaan, en tiennyt mistä on kyse. Myönnän että oli kyyneleet silmissä monesti iltaisin tai öisin. Kun tiedän etten selviä ilman sitä. Nämä on todella vakavia asioita.
Syön terveellisesti ja elän terveellisesti, olen hoikka. Ei pitänyt olla mitään sellaista ongelmaa mikä aiheuttaisi tämän. Arvelin että se ongelma on minun omassa mielessäni eikä sen fyysisessä toiminnassa, koska aamuisin se kuitenkin toimi omia aikojaan.
Nyt sitten olen viimeaikoina tavannut erästä nuorta kaunista naista ja hieman flirttaillut sen kanssa.... on ollut todella mukavaa jutella ja katsella sitä upeaa näkyä.. olen nauttinut siitä tos paljon..
Ja annas olla, nyt se värkki alkoi toimimaan ihan itsekseen, edes ilman mitään yrittämistä! Hämmästyin todella paljon. Ei siinä mitään vikaa ollutkaan. Se alkoi toimimaan nyt kun olen innostnut siitä nuoresta kauniista naisesta.
Tässä varmasti on syy monen muunkin miehen erektio-ongelmiin, jos mitään fyysistä vaivaa ei ole mikä selittäisi sen ongelman.
SE VIKA EI OLE SINUSSA! Vaan jossain ihan muualla!
mies
Erektio-ongelmat ja ratkaisu niihin
Anonyymi-ap
3
356
Vastaukset
- Anonyymi
Tympii kun täällä naiset usein määrittelee maailmaa subjektiivisten tunteidensa kautta.
Eipä sitten helpottanut yhtään tämmöisen mittarimunan avautuminen.- Anonyymi
joo, on se vaikeeta kun ei värkki pelitä, ymmärrän
- Anonyymi
Tottakai se Naisen oma kiinnnostavaksi tekeminen vaikuttaa. Jos ei vaan synkkaa ni ei synkkaa, ja voi tehdä Miehestä impon tietyn naisen kohdalla. Aikanaan huomasin ihan samoja asioita, siis että oma muija ei saanut punttiin vipinää, mutta auta armias naapurin itseään kunnossa pitävä koiran ulkoiluttaja Nainen.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Eli persujen rääkyminen Marinin hallituksen velanotosta oli sitä itseään
"Valtiovarainministeriön mukaan Marinin hallitus lisäsi valtion pysyviä menoja 3 miljardia eikä 11 miljardia euroa." El956518MTV3 - Auerin poika todistaa videolla, miten Anneli pahoinpiteli lapsia!
Kello 10.04 – Ainakin kerran viikossa se löi. Löi muitakin sisaruksia, mutta ei isosiskoa. Nuorinta siskoa en ole nähny535584Orpon hallitus paskoi kaikki hommat
ja "yllätäen" ilmestyi raportti Marinin hallituksen tuhlailusta, raportti tuli kuin TILAUKSESTA.634348NO NIIN! Nyt on sitten prinsessa Sannan sädekehä lopullisesti rikottu
narsistia ei kannata enää kuin ne fanaattisimmat kulttilaiset, jotka ovat myös sitä Suomen heikkoälyisintä sakkia. Kun824244Kansa haluaa Marinin hallituksen takaisin ja Orpon pois
Suomen kansa on nyt ilmoittanut millaisen hallituksen Suomi tarvitsee. "Suomalaisten suosikki seuraavaksi hallituspohja773989Mikä piirre kaivatussa on sinulle se juttu?
Tunnetko kaivattuasi vai onko hän haavekuva, jota et edes tunne? Joskus tää asia ei ole niin selvää.811371- 781197
- 3281165
Onko kaivattusi muuttunut sinä aikana
Kun olet hänet tuntenut? Jos, mihin suuntaan? Mistä epäilet muuttumisen johtuneen?35948Upeeta! Rauha tulee pian!
Hieno suunnitelma ja se on toteutumassa alle kahdessa viikossa. Jihuu! Tätä on odotettukin, nyt se tulee! https://www.is302889