Miksi en pääse sisään olen monta kertaa yrittänyt mutta ei päästä sisään
En Pääse sisään!
veepukka
5189
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
Joskus erehdyin kehumaan että odotetaan,kyllä ammattilaiset osaavat asiansa. Mutta ei näiden sivustojen ja sähköpostin tominta siltä näytä.
Mutta mitäpä sitä ilmaiseksi saa.Tosin kyllä luukku.com on aina toiminut
Mikä selainversio ja käyttöjärjestelmäversio sinulla on käytössäsi?
Uusi posti ei tue toistaiseksi Opera-selainta. Jotkut toiminnot toimivat Operallakin. Asiaa auttaa, jos muutat Operan asetuksista kohdasta Tools/Työkalut Identify as Internet Explorer. Muutamme palvelua tulevaisuudessa niin, että se toimii myös Operalla ilman, että asetuksia pitää muuttaa.
Uudella Maccarillamme palataan koko ajan kirjautumissivulle postilaatikon asemasta, vaikka tämänkin sivun päällä lukee "tervetuloa ". Eikö toimi Safarissakaan?
Tietoa asiasta:
http://www.suomi24.fi/posti/ukk2/#mac
minäkään en pääse kirjautumaan... kirjautumis-sivulle kyllä pääsee, mutta kun on laittanut käyttäjätunnuksen ja salasanan ja painanut kirjautumis-painikketta avautuu sivu jossa lukee: "Pyydettyä toimialuetta "loggedin.posti.suomi24.fi" ei löytynyt. Tarkista toimialueen nimi ja yritä uudelleen tai ota yhteys järjestelmänvalvojaan."