Minkä vitun takia VIPPS Mobilepay siirrossa ei näy kuka sen on tehnyt.
Tännekkään ei pysty kirjoittamaan ennen kun seisoo päällään ja hyppii tasajalkaa ..
Ihmettelen
Anonyymi-ap
3
250
Vastaukset
- Anonyymi
Olet kai jotenkin päätynyt epähuomiossa kenguruiden sekaan Aussimaahan kun kerran hommat pitää hoitaa ylösalaisin ollen.
- Anonyymi
Mahdollisesti tietoturvasyistä siirron tekijä on jätetty nykyisin mainitsematta.
Huomasin saman melko vasta itsekin.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 2022133
- 1341178
- 1131063
Koillis motor
Kyllä on mennyt palvelu alas ku lehmänhäntä, sovitut asiat ja luvatut soitot pitää hoitaa eikä tehä oharia, täysin tumpa22824- 58796
Kauhavan häiriköijistä
Juttua Iltalehdessä. Pakko sanoa että noi nuoret on kyllä ihan pimeitä. Putkin peltoja jupksevat kiusaamaan kun ei tietä34741ABC: n kahvilan uusi nimi matkimalla
Kahvia ja virvokkeita myytiin aikoinaan ÄKKI-VANNIN KAHVILASSA Haapavedellä ja paikalliset sanoivat sitä haussia "Tuhann42638Kylillä ei ole näkynyt? Missä luuraat nainen?
Olisit soittanut mulle nainen. Oltais voitu nähdä vaikka laavulla. Miksi pelkäät minua? Eihän siinä ole mitään järkeä. m175584Tehdäänkö tänään toiveista totta?
Poikkea tänä illasta siinä lähellä ja annetaan silmien puhua ja sen jälkeen puhu sinä lopulta mitä ajattelet..46567- 9532