En ois pari vuotta sitten voinut uskoa että painuttiin takas pienpuolueeksi, sen jälkeen kun Otettiin Suomi Takas ja kannettiin vastuu siitä!
Itkettää ja kiukuttaa meidän kannatuskäyrä painui pakkaselle
Anonyymi-ap
1
121
Vastaukset
- Anonyymi
höpön höp ilmiö on ohimenevä uusi nousu on nurkantakana antaa jankulua kaikki muuttu
oma maa on maailman tärkein isänmaamme,
missää ei ole niin kaunista kuin kotimassa omissa rakkaissa maisemissa,
pitäkäämme turallisudesta ja omasta suomi-neidosta hyvää holta,
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 372300
- 551327
- 841303
Mies mä oon ihan helppo
Miehelle johon oon ihastunut. Olen harvoin ihastunut, mutta suhun olen. Ei tarvitse kuin pyytää, niin...361256- 631181
Mies olen aika erakko nykyään
Vanhentunutkin olen muutamana viime vuonna parikyt vuotta. Kun en ennenkään kelvannut, niin tuskin nytkään kelpaan. Lisä39904Lavroville taitaa olla jo ikkuna raollaan?
Lavrovin syytä välttää korkeita paikkoja ja ikkunoiden läheisyyttä.Ettei vain keikahda ikkunasta pihalle.121788- 31741
Ylen johdon hulppeat bonukset alkavat taas
Suora kopio Iltalehdestä: "Asiasta kertoo Iltalehdelle Ylen hallituksen puheenjohtaja Matti Apunen. Mitä tulospalkkioi23596Skenaario
Elämä ja kuolema ovat merkillisin nyytti olevaisuutta. Mutta kun kumpaakaan ei ole, syntyy lapsuksia, joita korjaamaan55575