Haluaisitko uuden suunnan elämääsi, uuden iPhonen, unelmiesi loman tai ne kaikki?

Tuntuuko sinusta, että olisi hyvä vaihtaa kaistaa elämässä? Oletko koskaan miettinyt, että mitäpä jos tienaisit somella ja digipalveluilla? Mitäpä jos olisit oman elämäsi pomo? Sitten sinun kannattaa lukea tämä loppuun.

Oman elämäni pomo LIVE on TÄYSIN maksuton verkkotapahtuma 12.–15.6.2025. Se ei sido sinua mihinkään, vaan voit napata tietoa esimerkiksi siitä, mitkä somen trendit avaavat mahdollisuuksia juuri nyt, miten saa näkyvyyttä ja miten voi hankkia passiivisen tulovirran nopeasti. Neljän päivän session aikana saat konkreettiset työkalut ja tehtäviä, joiden avulla voit hahmottaa omia mahdollisuuksiasi ja suunnitelmiasi eteenpäin.

Et tarvitse seuraajia tai valmista brändiä. Et sitoudu mihinkään – voit vain voittaa. Tosiaan – voit voittaa. Sen lisäksi että saat uusinta tietoa ja tsemppausta, tapahtumassa arvotaan osallistujien kesken palkintoja: iPhone, MacBook ja unelmaloma. Joku onnellinen saa jatkaa tulevaisuudenhaaveiden suunnitteluaan jossain upeassa lomapaikassa. Kelpaisi varmasti monelle.

Miksipä et osallistuisi. Voit vain saada ja saavuttaa.

Liity tapahtumaan oheisesta linkistä:

https://omanelamanipomolive.fi/lippu?fpr=omaaelamaakohti

0

<50

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000

      Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

      Luetuimmat keskustelut

      1. Kadonnut poika hukkunut lietteeseen mitä kalajoella nyt on?

        Jätelautta ajautunut merelle ja lapsi uponnut jätelautan alle?
        Kalajoki
        136
        5761
      2. Kalajoen hukkuneet pojat olivat tummaihoisia

        Jälleen kerran, hukkuneet tai heikon uimataidon vuoksi vaaraan joutuneet olivat muita kuin suomalaisia. Turha viisastell
        Maailman menoa
        175
        3404
      3. Joku hukkui Hyrynsalmella?

        Oliko mökkiläinen taas?
        Hyrynsalmi
        28
        2607
      4. PoIiisi jahtasi mopopojan hengiltä

        Toivottavasti on   s  i  n  i  v  u  o  k  k  o    nyt ylpeä itsestään, kun ajatti teinin päin lyhtypylvästä. https://w
        Maailman menoa
        464
        2503
      5. Mitä sinä mietit

        Mies?
        Ikävä
        201
        2295
      6. Sinä eräs, pyydän......

        AUTA mua ole kiltti. Ei mun takia vaan.... Miten saan sut kiinni?
        Ikävä
        181
        1852
      7. Emme voi elää velaksi, sanoi Riikka

        Valtionvelan odotetaan nousevan 86,3 prosenttiin bruttokansantuotteesta vielä kuluvan vuoden aikana. https://www.iltale
        Perussuomalaiset
        125
        1437
      8. Et halua kohdata niitä tunteita ja asioita, joita minä herätän sisälläsi

        Vastustelet. Yrität esittää, että kaikki on hyvin. Leikit perhettä.
        Tunteet
        36
        1222
      9. Nimikirjaimet

        Kuka kaipaa ketä 🥰
        Ikävä
        50
        1103
      10. Miksi epäilit kaivattusi kiinnostuneen

        Juuri sinusta? Mihin piirteisiin hän aikanaan saattoi sinussa ihastua? Olivatko ne yhtään samoja asioita joihin itse iha
        Ikävä
        72
        1026
      Aihe