Juu, ne trumpin tullit tyrehdyttävät suomen viennin.. Ja nyt se Oranssi pökäle tappelee sen kultapoikansa Huume-Muskin kanssa... 79v Vajakki sekoilee ja muuttaa mieltään 6 kertaa tunnissa.. Ja tätä ne petturipersut ovat jo vuosia kehuneet, palvoneet ja Ylistäneet.. #Ei ikinä enään petosjytkyä suomeen.
Trump tuo petturipersujen kehuma ja ylistämä..
Anonyymi-ap
5
87
Vastaukset
- Anonyymi
Emme ole koskaan kuulleet tai nähneet persujen kehuvan Trumpia. Laittanet linkkiä moisesta väitteesi tueksi.
- Anonyymi
Juu, kun tuollaista väittää, niin jotenkin tulisi todistaa juttunsa. Muuten väittäjästä jää perin surkea mielikuva.
Sitähän voi väittää vaikka että äärivasurit rakastavat Netanjahua.- Anonyymi
Menkääs nyt pilipali pojat muualle satuilemaan
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Menkääs nyt pilipali pojat muualle satuilemaan
Mene sinä onanoimaan koiraasi.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Mene sinä onanoimaan koiraasi.
Se osaa itse, mutta minä kuvaan sitä tuupiin!
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 123169
- 181801
Muistatko vielä viime kesän "sutinat"?
Kohtalo vai mikä lie järjesti, että törmäiltii jatkuvasti toisiimme. Ihan uskomatonta, koska eihän me mitään ikinä sovit191642En tullut, koska käytit päätäsi.
Ja koska ihmiset pilaavat sillä mahdollisuudet, kaikki mikä toimii vaatii oman lähestymistapani. Kun levittää punaisia m321555- 731553
- 231511
- 281360
Miten lasketaan?
Ompa ollut valtava ihmismassa taas Folkkaajia liikenteessä. Miten noin 2200 lipunostaneesta muodostuu 11000 kävijää?.91334Hyvää Huomenta Rakas Neiti
Hyvää Huomenta Nainen🤗 Kaikkea hyvää toivon sinun päivääsi😘 Näin toivoo mies111284Kulta, sovitetaanko joku ilta avainta lukkoon?
Musta tuntuu että me ollaan pari. Olisi ihana saada asialle sinetöinti viemällä suhde päätyyn asti. ❤️ Rakastan sua ikui341262