Nintendo switch 2

Anonyymi-ap

Tässä apua Nintendo switch 2 ostoon.
Nintendo switch 2 on tehokkaampi ja isompi kuin original Nintendo switch.
Nintendo switch 2 on 1080pp 120fps led hdr näyttö.
Original switchissä oli 720p 60fps näyttö. Näyttö on myös paljon kuin Switch oledissa ja varsinkin isompi originalissa. Kun Switch 2 laittaa dokkiin siitä saa 4k 60fps kuvaa tai pienemmällä resoluutiolla 120fps kuvaa.
Mutta, ostetaan pelien takia, joita ei ole vielä paljoa, mutta kyllä niitä vähän myöhemmin alkaa tulemaan. Itse hommasin konsolini eilen, koska nyt se on uusi.
Tuote näyttää kuvissa pienemmältä ja muovisemmalta, älkää antako kuvien hämätä teitä. Ohjainten tatit ja napit ovat nyt paljon isommat ja ohjaimet kiinnittyvät magneeteilla.
Konsoli on puolet kalliimpi kuin original Nintendo switch, mutta nytten konsoli ei ole enää pieni lasten lelu. Eli en suosittele konsolin hommaamista alle 10- vuotiaalle. Eli voit hommata lapsellesi, joka osaa käsitellä sitä.
Itse pystyn vetoamaan hinnassa siihen, että ihmiset ostavat 1400€ puhelimia.
Eli lyhyt tiivistelmä. Parempi, isompi, laadukkaampi ja tehokkaampi Nintendo Switch konsoli.
Unohdin mainita, että konsolissa on taaksepäin yhteensopivuus original Nintendo switch peleihin.
Toivottavasti tästä oli apua.
Saa kysellä lisää juttuja, en lupaa, että huomaan niitä, mutta voin yrittää.👍


-Riku 6.6.2025. Klo 18.30

0

211

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000

      Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

      Luetuimmat keskustelut

      1. Persujen Anna Koskela kaahasi 172 km/h

        Kuvasi samalla myös videota, jonka sitten myöhemmin poisti. Jotenkin tuntuu persuilta lähtevän nyt kaikki lapasesta, va
        Maailman menoa
        60
        7052
      2. Sofia Virran pahoinpitelyä puolustetaan netissä

        HS soitti Virran pahoinpitelyä puolustaneille https://www.hs.fi/politiikka/art-2000011516353.html
        Maailman menoa
        143
        6624
      3. Koska Minja Koskela ja Sofia Virta kääntyy islamiin?

        Sekä vihreät että vasurit selvästi pitävät islamista ja muslimeista, varsinkin naiset, joten voidaan olettaaa että nuo k
        Maailman menoa
        69
        5607
      4. Ratkaisujen tarjoamisen sijaan SDP on keskittynyt levittämään väärää tietoa

        Kokoomuksen kansanedustaja Martin Paasi on turhautunut eduskunnassa käytävään salikeskusteluun. Hän kertoo, miksi. – Ko
        Maailman menoa
        100
        5385
      5. Sebu Tynkkynen vaatii Ulkopoliittisen instituutin rahoituksen leikkaamista

        kun UPI:n tutkija kritisoi Tynkkystä, Mikä Trump tuo Tynkkynen oikein luulee olevansa? https://www.iltalehti.fi/politi
        Maailman menoa
        20
        5333
      6. Miksi media ei ole tutkinut Li Anderssonin antifa-yhteyksiä

        Antifa on väkivaltainen äärivasemmistolainen terrori-järjestö, joka USA:ssa on nyt kielletty. Andersson itse on äärivas
        Maailman menoa
        106
        4995
      7. Juuri nyt! Parturi bongattu Sannan seurassa!

        🌐 Breking News 📢 🗞️ 🆕 Kaksikko bongattu Suomen Helsingin Töölöstä. Kyllä. Sieltä samasta Töölöstä, josta kuppakin
        Maailman menoa
        9
        4804
      8. Työeläkkeiden maksaminen on lopetettava

        Suomen talous on palkansaajien vuosikausia heikentyneen ostovoiman vuoksi niin kuralla, että palkkasumman jakamisessa ta
        Maailman menoa
        24
        4667
      9. Keskisarja kiihotti persuja kansanryhmää vastaan

        Rikoksen vakavuutta lisää se, että Keskisarja toimii eduskuntapuolueen puheenjohtajana, jonka puheilla on enemmän painoa
        Maailman menoa
        77
        4593
      10. Mercedes-Benzille riitti Suomen äärioikeistohallitus

        Tästä jo pari vuotta sitten varoiteltiin, että kaikki ulkomaalaiset investoijat poistuvat fasistipersujen myötä tukemast
        Maailman menoa
        77
        4203
      Aihe