Miksi minä kirjaudun sähköpostiin vaikka kaksi viimeistä kirjainta olisi salasanan lopusta ihan väärin kirjoitettu?????
Miten voi olla mahdollista!!!???
hää'äääh??
10384
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 10
Vanhimmat
pääsin sisälle vaikka 2 viimmeistä kirjainta oli väärin, koitin sen useampaan kertaan ja eri kirjaimilla. Tähänkö kaatui suomi24:n postin luotettavuus. Kattelen turvallisempaa postia nyt.
Uskomaton moka suomi24:n sähköpostilta. Tuollaista ei saisi tapahtua. Kyllä nyt olisi itsetutkiskelun paikka ylläpitäjillä.
Kukaan meistä ei ole täydellinen. Tottahan olet antanut palautetta ylläpidolle.
kyllä, mutta tälläisessä hommassa ei pitäisi sattua, kun kysymyksessä on palvelun luotettavuus.
Mihin osotteeseen tästä voi ilmottaa, kun en tiedä!!!
huomasin vielä ettei niitä kahata viimestä merkkiä tarvi ees laittaa salasanan loppuun, kun se kirjautuu jo silleenki!!!! Jos asialle ei tehä mitään niin enpä taia enää käyttää tätä sähköpostia!!
[email protected]
Kuinka monta merkkiä salasanassasi on?
Salasanassa tulee olla vähintään 6 ja enintään 10 merkkiä ja siinä pitää olla vähintään yksi numero.
Jos merkkejä on enemmän kuin 10, niin niitä ei huomioida.
10 merkkiä joissa seassa numero
minulla on 10 merkkiä salasanassa ja silti kahden viimeisen merkkin paikalle voin laittaa mitkä vain kaksi merkkiä!!