Kuvakysymys

Millä koodinpätkällä saisi tehtyä sellaisen jutun, että kuva aukeaisi isompana uuteen ikkunaan?
3288
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Tuo avaa pelkän kuvan uuteen ikkunaan jos haluat lisätä tekstejä tai jotain muuta, niin sitten pitää tehdä uusi html-sivu johon sijoitat sen kuvan ja muut..=)

Äänestä
  • Iso kuva näkyy, mutta pienen paikalla ei ole mitään.

    Äänestä

  • ??? kirjoitti:

    Iso kuva näkyy, mutta pienen paikalla ei ole mitään.

    sun pitää viitata siinä linkkipainikkeessa siihen kuvaan. Eli esim. kuva.jpg

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


??? kirjoitti:

Millä koodinpätkällä saisi tehtyä sellaisen jutun, että kuva aukeaisi isompana uuteen ikkunaan?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu