Greta Thunberg

Anonyymi-ap

https://www.iltalehti.fi/ulkomaat/a/4e114692-db25-4d4e-96ef-0da9d42a0b2a

Lisäksi Katz ilmoitti määränneensä asevoimat näyttämään Thunbergille ja tämän seurueelle videomateriaalia äärijärjestö Hamasin 7. lokakuuta tekemästä yllätyshyökkäyksestä Israeliin.

Katzin mukaan hän halusi aktivistien näkevän, millainen heidän tukemansa Hamasin terroristiorganisaatio todellisuudessa on ja ”millaisia hirveyksiä he tekivät naisille, vanhuksille ja lapsille”.

Myöhemmin Katz ilmoitti aktivistien kieltäytyneen katsomasta videomateriaalia.

https://youtu.be/Gbeji0Rqz5Y?t=88

3

143

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Aktivistit eivät halua katsoa totuutta,haluavat tukea hamasin terroristeja.., kun itsekin haluavat terrorisoida, säännöistä välittämättä. Olisivat jäääneet sinne Gazaan, ehkä silmät olisi avautuneet totuudelle.

    • Anonyymi

      Ei yllätä että israelilaiset ajattelee väkivaltapornon pakkonäyttämisen jotenkin saavan ihmisiä puolelleen

    • Anonyymi

      Greta, tuo aivopestyn lapsen tasolle jäänyt räyhääjä.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mikä se Mira Luodin ohjelma oli?

      Ja onnistuiko hiljaiseksi maksaminen sittenkään, jos myöhemmin sanoo, että tuollaista tapahtunut? Ihmiset alkaa pohtiin
      Maailman menoa
      259
      9036
    2. IL - Kansanedustaja tehnyt ITSEMURHAN eduskuntatalossa!!

      "IL:n tiedot: Kansanedustaja tehnyt itsemurhan Eduskuntatalossa Iltalehden tietojen mukaan kansanedustaja on tehnyt its
      Maailman menoa
      312
      6279
    3. Verinen koira

      Mikä juttu on tämä Karhumäellä pyörinyt verinen koira? Oliko hyökännyt jonkun kimppuun?
      Imatra
      66
      1370
    4. Mira Luoti, Vain Elämää

      kausi 8. mukana aluksi mm. Terhi Kokkonen ja Mira Luoti. taustalla myös Danny ja Kashmir. paljonko 1+1 olikaan?
      Maailman menoa
      6
      1311
    5. Faktat kehiin!

      kauanko aiot odottaa kaivattuasi? ja miks?
      Ikävä
      109
      1111
    6. Eemeli Peltonen teki itsemurhan eduskuntatalossa

      Kevyet mullat sitten vaan. Ei mulla muuta.
      Maailman menoa
      79
      985
    7. Mira Luoti koki seksivvaltaa sarjan kuvauksissa. Otti hyssyttelyrahat mutta nyt julkistaa asian?

      Kun hyvin tietää että helppo päätellä mikä ohjelma kyseessä. Ja jos koki oikein "väkivaltaa" eli raisk, niin edesvastuut
      Kotimaiset julkkisjuorut
      60
      877
    8. Mopokeulija

      Poliisit saisivat käydä noukkimassa sinipuseroisen keulijan tuota pikaa. Koulureppu selässä yhdellä pyörälla S-Marketin
      Haapavesi
      43
      788
    9. MUISTATTEKO SEN?

      Karhean tummansövyisen raastavsn huudon : RYKIKÄÄ! NIITÄ RAATOJA@ RÄKIKÄÄ NIITÄ EAATOJA!btämän paeoni aina toivotti rakk
      Joukkoliikenne
      311
      703
    10. Sonnisen turha valitus selvästä asiasta !

      Nyt tuli sellainen valitus jossa ei järjen häivää, Sonninen ja koko hallinto munaa itsensä. Hänestä on tulossa pilkunnus
      Ähtäri
      23
      696
    Aihe