alas putinin fasistilauma

vapaus ja sivistys takaisin karjalaan ja karjala pitää denatsifioida kaikista putin fasisteista.
1130
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Hys, hys, ei tuota ääneen saa sanoa.
Kaikki aikanaan. Karjalassa on vaarallista puhua noin, mutta itsenäisyysliike on vahvistunut.
Senkin aika vielä tulee. Eri asia on, miten meille historialliset vääryydet hyvitetään.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

vapaus ja sivistys takaisin karjalaan ja karjala pitää denatsifioida kaikista putin fasisteista.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu