mitä etuudet on eikä ne riitä minkään perässä muuttoihin alkuunsakaan.
Jopa työkkäri tietää
Anonyymi-ap
5
186
Vastaukset
- Anonyymi
ei riitä ei
- Anonyymi
Esimerkiksi työkkäri ei kykene ymmärtämään niitä lakipykäliä mitä perutuslaakimies liittää jokaiseen yhteidenpitoon työkkäriin.
®167-176 - Anonyymi
Ei sinne kannata yhteyksissä turhaan olla.
- Anonyymi
ei kannata ei. kyllä sieltä joku tantta aina kuulumiset aika-ajoin soittelee
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
ei kannata ei. kyllä sieltä joku tantta aina kuulumiset aika-ajoin soittelee
Jos ei ole rahoitus järjestynyt hyväpalkkaiseen mukavaan työhön niin ei tarvitse soittaa ollenkaan! Yritystukiin kyllä rahaa riittää prkl.
T:Lawetorder
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
IL - Kansanedustaja tehnyt ITSEMURHAN eduskuntatalossa!!
"IL:n tiedot: Kansanedustaja tehnyt itsemurhan Eduskuntatalossa Iltalehden tietojen mukaan kansanedustaja on tehnyt its4129046Eemeli Peltonen teki itsemurhan eduskuntatalossa
Kevyet mullat sitten vaan. Ei mulla muuta.1883610- 202053
- 821270
- 271105
- 751090
Sylikkäin.
Sylikkäin, suudellen. Milloin haluaisit näin nainen tehdä ? Vain häntä ajatellen 😘. Tietenkin jos häntä asia kiinnosta661082Eemeli Peltosen viimeinen postaus Facebookissa!
"Olen ollut kevätistuntokauden viimeisillä viikoilla paljon poissa eduskuntatyöstä. Sain toukokuussa hyvää hoitoa HUSiss791065- 551033
- 66972