Suomessa kaunis aurinkoinen kevätpäivä, joten palstamatkailu on aktiivista.
Jopa pääartistikin on osallistunut kyseiseen vallan monin sanoin.
Matkailu avartaa sanotaan.
Lauantaipalstamatkailua.
5
151
Vastaukset
- Anonyymi
Tällä kaverilla on hyviä vinkkejä kaikkialle Thaimaahan. Tässä videossa hän kertoo mitä kannattaa Chiang Maissa tehdä ja käydä. Pääsee Senssukin fiilistelemään vähän Chiang Main tunnelmia!
https://www.youtube.com/watch?v=Lf9eSG9r2uY&ab_channel=BangkokJack
Tässä oli myös todella upeaa kuvausta, kohteita ja maisemia Pohjois-Thaimaasta
https://www.youtube.com/watch?v=3wJ-05d7lbk&t=2s&ab_channel=TomYumTravel- Anonyymi
Hieno tuo jälkimmäinen video. Mopolla pärjää tuolla kummasti jotta kiertää noita.
- Anonyymi
Miten on kyrvånsyylån palstamatkailun aktiivisuus sieltä -70 luvun vuokraluukusta, oletko ajatellut??
- Anonyymi
Pikku-Possolle poiminta tuolta videolta Chiang Maista. Pang Oung ja siellä telttakylä josta voi vuokrata valmiiksi pystytetyn teltan!
https://youtu.be/3wJ-05d7lbk?t=402- Anonyymi
Hienoja mestoja, mutta tulee vaan Senssu-Possolle paha mieli, kun tuonnekaan ei koskaan tule pääsemään.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
IL - PerSut tykittää - Vaaralliset tappajat vankilaan jopa loppuelämäksi!!
Entistä rajumpi elinkautinen tulee – Vaaralliset tappajat vankilaan jopa loppuelämäksi Henkirikosten uusijat voidaan ja19622532Some kuhisee Sanna Marinista: "Wau"
Sanna Marinia hehkutetaan. Muun muassa Jodelissa kommentoidaan The Sunday Timesin julkaisemaa kuvaa Marinista. Hän ant899757Sannalla tänään vuorossa The Daily Show
Eli nyt mennään jo satiirin puolelle. Tuohan on vähän kuten Lindströmin ohjelma Suomessa.507697Äärioikeistopurran nukke Petteri Lapanen paniikissa
Kun Suomen historian paras pääministeri antoi vankan lausunnon, kuinka "keskustelu politiikassa on käpertynyt lähinnä va936479SIELTÄ SE TULI: Kepu-Kurvinen: "Emme enää lähde punavihreään hallitukseen"
Nyt muuten nauretaan loppuviikko, että tähänkö kaatui Lindtmanin pääministerihaaveet. "Antti Kurvisen mukaan puolue ei1906196Tanskassa lain vaatimana Bovaer tappanut nautoja ja sairastuttanut
Samaa myrkkyä myös Suomen lehmiin ollut tuloillaan, miten teidän tilalla? https://www.agriland.ie/farming-news/bovaer-m635805Ruotsalaisuuden Päivän virallinen liputuspäivä poistettava VÄLITTÖMÄSTI!
Suomen valtion ja suomalaisuuden kannalta ei ole minkäänlaisia perusteita liputtaa virallisesti ruotsalaisuuden päivää,565290Täysi ryöpytys Sanna Marinille ulkomailla.
https://www.iltalehti.fi/ulkomaat/a/f699d84f-fa53-4dba-8718-2c395017fc55 Sanna Marinin kirja saa todella tylyn vastaanot515193HS - Sanna Marinin kirja on priimaluokan vedätys!
Kirja-arvio|Toivo on tekoja tulisi ensisijaisesti nähdä maineen rahallisen hyödyntämisen voimaannuttavana merkkipaaluna.1214853Minja Koskelan "istumista" kertovassa uutisessa ei sanottu persuista mitään
eli jälleen kerran äärivasemmistolainen valehtelee, hän kun väittää että juuri persut ovat lähetelleet Koskelalle vähemm1074539