Naapuriimme muutti reilu vuosi sitten reilu parikymppinen tumma mies. Oli paikallisen jalkapalloseuran pelaaja. Ihan mukavam oloinen ja kohtelias nuori mies.
Aika pian huomasin, että vaimoni 43v alkoi entistä enemmän jutella miehen kanssa pihalla ja kelien lämmettyä oli usein meidän pihalla uimapuvussa tai bikineissä, joskus jopa pelkät rintaliivit päällä tai ohut melko avonainen toppi päällä ilman rintaliivejä. Eli selvästi halusi tarjota silmäniloa naapurille ja aina menu myös kesken pihatöiden juttelemaan tuon naapurin miehen kanssa. Posket pudottaen ja nännit paidan alta erottaen aina tuli juttelemassa..
Epäilykset vähän heräsivät kun yhtenä aamuna huomasin vaimoni laittavan erityisen seksikkäät alusvaatteet päällensä jäädessään etätöihin. Yleensä niitä pidettiin lähinnä juhlissa tai kun meillä oli "aikuisten aikaa".
Ajattelinkin sinä päivänä tulla kotiin jo ruokatunnilla. Tulin hiljaa sisälle ja huomasin, että vaimo ei ainakaan työhuoneessa ole. Menin makuuhuonetta kohti ja siellä näin hänet pelkissä alusvaatteissa ja tuo musta naapurin mies häntä hyväilemässä. Hän hyväili vaimoni rintoja ja pakaroita, nuoli niitä, hyväili myös pillua..
Lopulta vaimo asettui miehen päälle ja ratsasti. Vaimo äänteli ja huusi nautinnosta ku sai sisäänsä tuota musta miehen kullia. Vaimo sai todella voimakkaan orgasmin ja heti perään mies laukesi hänen sisälleen. Poistuin hiljaa paikalta. Vaikka tilanne oli tavallaan myös järkytys niin oli se myös kiihottavaa.
Myöhemmin kesällä vaimo myönsi, että hän on ollut useamman kerran tuon miehen kanssa.
Vaimon salaiset puuhat
2
3711
Vastaukset
- Anonyymi
Täällä vähän sama tilanne. Vaimo alkoi keikistelemään pihalla pelkkä lyhyt yöpaita päällänsä, muka tutkailee kukkia yms ja pyllistelee naapuriin päin. Selvästi esittelee isoa persettään ja tissejään naapurille. Saunan / suihkun jälkeen pukeutuu hitaasti verhot auki ja ikkuna naapuriin päin. Tietääkseni mitään ei ole vielä tapahtunut, mutta voin vain kuvitella mitä iso musta kyrpä saisi aikaan työntyessään pikkurouvan tiukkaan pilluun.
- Anonyymi
Minulla on käynyt taas vähän toisinpäin. Tuttavaperheen rouva on alkanut pukeutua aika vartalonmyötäisesti ja "sopivan paljastavasti" monesti kun heitä nähdään. Varsinkin mökillä kun muutaman kerran kesän aikana ollaan joko heidän tai meidän mökillä niin hän kovin vapautuneesti pukeutuu. Viimeksi alkukesästä tuli "vahingossa" saunalle kun olin vielä siellä. Hänen oma miehensä oli juuri lähtenyt sieltä ja sanoi luulleensa, että sauna on jo vapaana. Oli myös mökkireissun melkein koko ajan ilman rintaliivejä, ohut t-paita tai toppi päällä. Vähintään nännit aina paidan läpi erottuu.
Ei siinä mitään. Hyvän näköinen ja hyvä kroppainen nainen. Mutta kun mökillä on oma vaimo ja hänen mies niin ei ole ollut oikein rohkeutta sen pidemmälle mennä. Mutta kyllähän se vähän itsessäkin haluja herättää kun tuolla tavalla sopivasti paljastellaan. Tämä rouva ainakin selvästi nauttii tilanteesta. Voihan toki olla, että saa tuosta hyväntahtoisesta paljastelusta tyydytystä ja siksi sitä tekee.
Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1762155
Törkeä eläinsuojelurikos Sonkajärvellä
Pohjois-Savossa Sonkajärvellä noin 40 kissaa ja reilut 10 koiraa on jouduttu lopettamaan kaltoinkohtelun vuoksi, kertoo391507Jotkut ihmiset pelkäävät syöpää sairastavaa
On hauskaa, kun kertoo jollekin, että "minulla on syöpä". Jotkut käyttäytyvät kuin se olisi tarttuva tauti. Eivät uskall1321184Se ei ihan oikeasti vaatisi kuin yhden
Tekstiviestin... Jos rakastat minua vielä toivoisin että laittaisit minulle viestiä. Rakastatko? Oletko oikeasti niin pe56942Lavrov suivaantui Stubbille perustellusti.
Lavrov perusteli suivaantumistaan tosiasioilla Suomen tarinasta sotiemme jälkeen, tutkija Tynkkynen ja pankkihenkilö Sol255889- 55866
Kääminsä polttanut taksi suomussalmella
Vieläkö sillä hermonsa menettäneellä hulluja ylinopeuksia ajavalla asiakkaansa haukkuvalla( jos ajat paska kyydin hänen20822Jorma Uotinen avaa sanaisen arkkunsa TTK-miesparista ja koko uudistuksesta: "Sehän on..."
Tanssii Tähtien Kanssa -parketilla nähdään ensimmäistä kertaa Suomessa tanssiparina miespari kauden alusta asti. Mikko S18745Aina ku nään sun kuvan
Tekis mieli kirjoittaa viesti: Moi kulta, on ikävä❣️🤗 ihan noin vain, lyhyt ja ytimekäs 😁🤭58733Sukupuolia on vain kaksi- kohukassista tuli kova tuomio perheenisälle oikeudessa.
https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/4d4db0d9-4dda-4ba6-a699-25d725683ad6 Miten näin normaalista kassissa olevasta tekstis213715