seta pitää ajaa pois kouluista. https://www.youtube.com/watch?v=bz2eDZkGzT0
Tästä syystä
7
251
Vastaukset
- Anonyymi
Joo ja poliisit on kans kiellettävä kouluista . Ei lapsille tarvitse mennä opettamaan rikollisuudesta ! Rikollisia on jo ihan tarpeeksi .
- Anonyymi
Päihdevalistus on myös kiellettävä. Ei lasten kuulu tietää niistä.
- Anonyymi
Kielletään saman tien kaikki opetus etteivät opi mitään vääriä asioita.
- Anonyymi
Kehottaako poliisi kokeilemaan rikoksien tekemistä? Ei. Kehottaako päihdevalistus kokeilemaan huumeita? Ei. Mutta setavalistus kehottaa kokeilemaan homoilua! Pois sellainen väärän tiedon levittäminen kouluista!
- Anonyymi
Juuri näin. Ja jos hintit haluaa asiallisia järkiperusteita niin otetaan vaikka tämä:
Multaporkkanaa ei tungeta suoleen ikinä. Se on täynnä bakteereja ja siinä voi olla mm. madon (suolistoloisten) munia. Mahahapot ja ruuansulatus tekee näistä selvää, mutta herkkä suoli ei. Te ette mieti MITÄÄN! Te vaikka sairastutatte ihmiset oman nautintonne eteen. Kasvatatte itsenne kaltaisia omaksi iloksenne. Se on narsismia.
Kaikki teidän ajatus menee helpoimman kautta ja nautinnon kautta. Hedonismi ei johda mihinkään (muualle kuin tuhoon, olit uskossa tai et - täysin merkityksetöntä).
Ette tee tätä lapsille. Te olette lasten hyväksikäyttäjiä.
- Anonyymi
Omille lapsille opettanut ettei viikkorahaa tipu jos näitä homppeliaatteita tai lepakkojuttuja seuraa. Koulussa ei tarvitse olla läsnä sellaisessa opetuksessa missä näitä sairaita asioita käsitellään.
- Anonyymi
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Miksi persut eivät häädä mamuja pois Suomesta?
Sitä vartenhan persut äänestettiin valtaan. Nyt valta on persuilla. Mamut nostaa työttömyyskorvauksia. Persut huutaa mam2476218Eduskunnan setämiehet eivät häiritse
Porvariston sedät kertoivat kuorossa, että eivät tiedä häirinnästä mitään.755088KL - Sähköautoilu aiheuttaa lisäkustannuksia muille tehopiikkimaksujen muodossa!
Kauppalehti 15.1.2026 Kommentti / Sähköautoista tuli ongelma – Uusi ”vero” uhkaa Kun perhe ostaa sähköauton ja laittaa154340Sanna Marinille pedataan paluuta pääministeriksi?
Näyttäisi mylly lähteneen käyntiin nyt toden teolla. Nykyiset oikeistodemarit haukutaan vasemmistodemareiden toimesta ni1293083Jaguar i pace sähköauto hajosi. Jopa 100 tonnia akun vaihto. Edullisia kilometrejä
https://www.iltalehti.fi/autouutiset/a/fcaa5ae4-c04d-414d-ac54-dab991758b2e Tuo että sähköautossa ei lämmitys toimi on123071Silminnäkijät kertovat IS:lle useista törkeistä SDP:ssä tapahtuneista häirintätapauksista.
https://www.is.fi/politiikka/art-2000011749874.html Silminnäkijöiden Iltasanomille kertomusten mukaan SDP:ssä on tapahtu1552554Muistakaa demarit, että TE petitte, ei vihreät tai vas.liitto
Te veitte eduskunnasta turvallisen tilan, veditte sen viemäristä alas. Te demarit, itsensä ylentäneet moraalinvartijat,842538Nainen, kaiken aikaa olin yläpuolella
Ja olen edelleen kaiken yläpuolella. Ja niin on aina oleva. :/1731715- 461679
- 681505