Mentula avioeroon miksi?

Uusi suhde?.................
5900
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Vaimo lähti.

Äänestä
  • Serkku jäi?

    Äänestä

  • Anonyymi00002 kirjoitti:

    Serkku jäi?

    Kuka mentula ? 🤔

    Äänestä

  • Anonyymi00003 kirjoitti:

    Kuka mentula ? 🤔

    Tarkoittaa varmaan Matulaa. Ao- ukko eli Josef Matula otti sujuvasti turpaan vielä 75-vuotiaana. Oli siinä ssnkarilla työuraa, kun rullasi melkein 80 - vuotiaaksi.

    Äänestä

Ettei matula?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Uusi suhde?.................

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu