Halusin räjäyttää tuon hyttysen (osa 1)

Anonyymi-ap

- Mutta mitenkäs te muuten nukutte? Nukkusiko se Aurora tässä pirtissä. Tämä ois kuule kiva tämmönen vanhan ajan sänky. Annettas äitin ja isin nukkua Ellan huoneessa. Minä oon sinne petannu teille.
- Minä nukun äitin kanssa, Aurora sanoi ja puristui äitinsä kylkeen.
- Ei se Aurora ala yksin nukkumaan vieraassa paikassa. Se on niin arka. Nukutko isän kanssa, jos äiti nukkuu tässä pirtissä Ellan kanssa.
- Äitin kanssa, tyttö sanoi hiljaisella äänellä ja puristi ätiään kädestä. Isi voi nukkua Ellan kanssa.
- Minulle on ihan sama. Minä voin nukkua tässä, sanoin.
- Mahutko sinä Teemu siinä, kun se on niin lyhyt.
- Eiköhän tässä yhen yön yli vanhaksi päästä.

Ovi käy. Sisään kävelee legginseissä ja löysässä T-paidassa nuori, hoikka nainen pitkässä letissään. Tyttö hyppää suurelle olohuoneen sohvaryhmän tuolille ja nostaa jalkansa tuolin kaiteen reunalle. Tyttö mahtuu olemaan suuressa tuolissa poikittain.

- Syötkö sinä?, nainen kysyy.
- En minä nyt. Me syötiin. Paa vaan pois, tyttö sanoo ja sukii kädellä pitkää lettiään.

Ahmin lyhyin silmäyksin tytön sääriä ja kiinteää reittä. Uuh, miten haluaisinkaan naida häntä.

- Niin autokoulussako se Ella on?
- Autokoulussa. Kevväällähän se täytti jo kaheksantoista, nainen sanoo.
- Ajatella, että täysikänen on jo.
- Niihän tuo on hoikkanen vielä, mutta kaipa se jo aikanen on kun ajokortinkin kohta saapi.

***
- Hei, sanon hiljaa.

Tyttö kääntää äkisti päätään ja katsoo minuun päin. Arvasin, että hän ei nuku. Kännykän valo kajasti tytön sänkynurkkauksesta vielä hetki sitten.

- Mitä, tyttö sanoo.

Näen että tyttö katsoo minua. Vain kasvot ja olkapäät näkyvät vaaleina,

- Voinko oikasta hetken tässä reunassa, kun on niin lyhyt tuo minun sänky.
- No…, tyttö sanoo ja toppauttaa puheensa. Alkaa kuitenkin sitten siirtyä reunempaan.

Nostan tytön peittoa.

- Tyttö käännähtää ja näen hänen katsovan minuun päin.
- Kärpänen haittaa, laitan tätä peittoa vähän, sanon ja tunnen tytön kiihottavan lämmön aivan edessäni.

Olemme maanneet tässä jo pitkään. Tyttö on kasvot seinään päin. Hoikka uuma ja tuo tiukka peppu on aivan edessäni, mutta en tiedä miten voisin edetä.

Vaihdan hieman asentoa ja siirrän jalkaani eteenpäin. Tavoitan tytön jalan. Tyttö ei siirrä sitä. Jalat jäävät koskettamaan toisiaan. Jäämme tuohon pitkäksi aikaa.

Lasken käteni tytön olkavarrelle peiton päältä. Ehdin tuntea siron olkavarren kun tyttö ravisuttaa itseään kuin hätistäisi kärpästä. Käteni heilahtaa mutta ei irtoa.

Käteni jää tytön olkavarrelle. Tunnen suunnatonta halua painautua tyttöä vasten ja kietoa käteni hänen ympärilleen ja alkaa survoa jormaa saman tien hänen suloiseen peräänsä. Mutta en voi tehdä sitä.

Jalkakontaktimme on irronnut tytön heilahtaessa. Vien jalkaa uudestaan eteenpäin. Jalkojen koskettaessa tyttö hytkäyttää itseeän, mutta liike ei ole kovin raju ja jalat jäävät koskettamaan toisiaan. Siirrän saman tien toistakin jalkaa ja lantiota ja olen jo kiinni tytössä reisiä myöten. Lantiota joudun pitämään kuitenkin takana. Jorma pullottaa housun etumusta suurena ja kovana.

Irrotan käteni tytön olkavarrelta ja vien sen peiton alla samaan paikkaan. Tytön siro olkavarsi tuntuu jumalaiselta. Tunnen kuinka poskilleni on noussut sykkivä kiihko.

Minun tekisi mieli pujottaa käteni tytön käden alta hänen rinnalleen mutta tyttö oli lauta ja siinä olisi myös liikaa riskejä. Tyttö saattaisi toppauttaa koko hankkeen. Päämielenkiinnon kohteeni olisi kuitenkin siellä missä hänen suloiset reitensä yhtyivät.

Vein käteni ilmassa peittoa kohottaen tytön lantion kohdalle. Täydellinen osuma. Tytön pikkareiden vyötäinen osui juuri sormiini. Otin sen hyppyysiini ja aloin kiskoa alaspäin. Tyttö heilautti itseään ja jouduin lopettamaan. Muutaman sentin sain housun kaulusta alaspäin.

Laitoin molemmat käteni nyt tytön housun kaulukselle ja painoin housuja alaspäin. Tunnen tytön pakarat. Kuinka pieneltä peppu tuntuikaan. Halusin todellakin työntää suuren kivikovan jormani tuohon itikan pilluun ja räjäyttää sen. Housut liukuvat alaspäin kunnes tyttö heilauttaa itseään, nyt rajummin ja minun on lopetettava.

Arvoin tytön anatomiaa. Vielä ei paratiisin portti ole tarjolla. Päätän lähettää tiedustelijan matkaan. Olen ottanut toalettilaukussani olleen kondomin ja pyöräytän sen kivisen patukkani päälle. Sarvi tanassa lähden lähestymään tyttöä. Painan kyrvällä housun kaulusta alaspäin ja koukkaan alaspäin ja työnnän lantiotani eteen. Kalu alkaa painua tyttöön ja tunnen kuinka liha edessäni alkaa antaa hitaasti periksi ja kalu alkaa painua sisään.

- Aah, minulta pääsee väkisinkin.

0

1513

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000

      Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

      Luetuimmat keskustelut

      1. Tukalaa kuumuutta

        Tietäisitpä vaan kuinka kuumana olen käynyt viime päivät. Eikä johdu helteestä, vaan sinusta. Mitäköhän taikoja olet teh
        Ikävä
        42
        2432
      2. Mansikkatiloilla hyväksikäytetään ukrainalaisia

        Työolot ovat surkeita ja palkka kelvoton. https://yle.fi/a/74-20172942
        Maailman menoa
        301
        2004
      3. Sinä, ihastukseni

        Mitä haluaisit tehdä kanssani ensimmäisenä?
        Ihastuminen
        22
        1806
      4. Tiedät ettei tule toimimaan.

        Mielenterveys ei kummallakaan kestä.
        Ikävä
        24
        1595
      5. Okei, myönnetään,

        Oisit sä saanut ottaa ne housutkin pois, mutta ehkä joskus jossain toisaalla. 😘
        Ikävä
        24
        1445
      6. Sokea "ystävälle"

        Oletko oikeasti noin sokea?
        Ikävä
        100
        1329
      7. Onko kaivatullasi

        himmeä kuuppa?
        Ikävä
        43
        1328
      8. En ymmärrä käytöstäsi

        Se on ollut eräänlaista hyväksikäyttöä. Että seura kyllä kelpaa palstan välityksellä silloin kun ei ole parempaakaan tek
        Ikävä
        139
        1275
      9. Ensi kesänä

        Näin kesän viimeisenä minuutteina ajattelen sinua. Olisiko seuraava kesä "meidän" kesä? Tänä vuonna ei onnistuttu, mutta
        Ikävä
        37
        1171
      10. On jo heinäkuun viimeinen päivä.

        En taida nähdä sinua koskaan.
        Rakkaus ja rakastaminen
        36
        1046
      Aihe