Miettivät että kannattaako olla
Roistovaltion päämies.
roistovaltioiden päämiehet
9
171
Vastaukset
- Anonyymi
Trumpetille ja netanjahulle saddamin kohtalo!
- Anonyymi
Trumpilla tuskin on vaaraa, mutta Netanjahu ja Zelensky varmasti miettivät elämän rajallisuutta.
- Anonyymi
Sätkynukkevaltion päämiehenä on sen sijaan helppoa, ei tarvi muusta huolehtia kuin hampaiden puhtaudesta jotta voi maireasti hymyillä kun valtio pala palalta lahjoitetaan ulkomaiden käyttöön ja määräiltäväksi.
- Anonyymi
Ikävä kyllä juuri näin on tilanne tämän päivän Suomessa.
- Anonyymi
"maireasti hymyillä"
Hyvä on maireasti hymyillä kun ei tarvi bunkkerissa elämäänsä viettää.
- Anonyymi
Kuulemma putin on määrännyt lisättäväksi 50m betonia bunkkerin kattoon. Pelkää, ettei olemassaoleva 50m riitäkään.
- Anonyymi
Ei ehkä 100m betonia riitä. Iranissa olivat laittaneet bunkkeribustereita samaan reikään peräkkäin ja siten bunkkeripommit teki syvemmän reiän kuin mitä yhdellä olisi saanut aikaiseksi.
Länsiteknologia kas on niin tarkkaa, että tuollaisia isoja pommeja pystyy pudottamaan samaan reikään.
- Anonyymi
Onkohan putte katsonut jo tämän esityksen?
https://youtu.be/hc78GJbpen8 - Anonyymi
Milloin USA lähettää bunkkeribusterin Putinin bunkkeriin?
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1964852
- 373352
Miksi juuri vasemmiston puolelta tulee niin paljon luusereita, kelapummeja jne.
Tämä asia ihmetyttää suuresti.332877Kehutaan vaihteeksi Perussuomalaisia
Perussuomalaiset ovat olleet melkoisen lokakampanjoinnin kohteena, vaikka ovat saaneet paljon hyvää aikaiseksi. Nyt on1412758- 252408
SDP ylivoimainen ykkönen
En ole koskaan viitsinyt käydä äänestämässä, mutta nyt SDP:n etumatka on niin kutkuttava, että pakkohan se on vaivautua.682257Tiesitkö? Johannes Brotheruksen ex-isäpuoli on kuin onkin Mikko Kuustonen - Tästä on kyse!
Tiesitkö? Ja hehän on kuin kaksi marjaa... Johannes Brotherus on KUUMAA-yhtyeen jäsen ja tänä syksynä mukana Vain elämää192098Mitä tapahtuu?
Mitä säpäkän risteyksessä on tapahtunut kun poliiseja, ambulansseja ja kopteri paikalla?311800Roiskeläpät takaisin niin alkaa lasit kestämään
"Tuulilaseja hajottava talvi-ilmiö on ehkä ratkennut" Tämän päivän autoissa kun on esimerkiksi vanhempaa autokalustoa s411742Polttomoottoriauto on köyhän merkki
Kun ei ole varaa ostaa sähköautoa, niin joutuu köyhän autoa käyttämään.801414