ja hyvin. Ei ole tarvinnut hinailla yhtään eikä muutakaan sellaista koskaan vaikka on satanutkin paljon. Kauppaan on päästy hyvin pikaisesti ja aina on parkkipaikka löytynyt joskus on vain unohtunut että missä se Toyota on ja joutunut ajelemaan hissillä ylös ja alas.
Minulla on Toyota toiminut aina
7
171
Vastaukset
- Anonyymi
Aivan upeaa!
- Anonyymi
ei koskaan vikaa, vaihdan kerran vuodessa ja 6 tkm lasissa aina uuteen Toyotaan
- Anonyymi
ei ole koskaan vikaza vikaa.
- Anonyymi
Ehkä ei muissakaan merkeissä ole vikaa, jos kerran vuodessa vaihtaa... ajapas 500 kilsan siivu joskus, voi tulla Citikkaa ikävä... ai niin, eihän teillä toy uskovaisilla ole kokemusta mukavimmista autoista.
- Anonyymi
Minulla oli aikoinaan kolmekin hydraulijousitettua Sitikkaa. Niiden kyytiä on yhä ikävä, vaikka on ollut jo useampikin tavallinen auto niiden jälkeen. Ilmajousituksella pääsee lähelle, siihen on tyydyttävä.
- Anonyymi
Hienoa! Toyota on kyllä hyvä. Melkein yhtä hyvä kuin Dacia. Muista myös turun sinappi!
- Anonyymi
Toyota on vihollistemme aasialaisten ja itämaalaisten tuote.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Sannalla tänään vuorossa The Daily Show
Eli nyt mennään jo satiirin puolelle. Tuohan on vähän kuten Lindströmin ohjelma Suomessa.1428360Tanskassa lain vaatimana Bovaer tappanut nautoja ja sairastuttanut
Samaa myrkkyä myös Suomen lehmiin ollut tuloillaan, miten teidän tilalla? https://www.agriland.ie/farming-news/bovaer-m1047549Täysi ryöpytys Sanna Marinille ulkomailla.
https://www.iltalehti.fi/ulkomaat/a/f699d84f-fa53-4dba-8718-2c395017fc55 Sanna Marinin kirja saa todella tylyn vastaanot1255782Ruotsalaisuuden Päivän virallinen liputuspäivä poistettava VÄLITTÖMÄSTI!
Suomen valtion ja suomalaisuuden kannalta ei ole minkäänlaisia perusteita liputtaa virallisesti ruotsalaisuuden päivää,1035678Minja Koskelan "istumista" kertovassa uutisessa ei sanottu persuista mitään
eli jälleen kerran äärivasemmistolainen valehtelee, hän kun väittää että juuri persut ovat lähetelleet Koskelalle vähemm1194840Pekka Visuri: "Suomen on aika irrottautua Ukrainan sodasta"
Slava Ukraina-mölinät eivät enää auta. Ukraina on sotansa hävinnyt. Nyt tarvitaan poliittista selvänäköisyyttä, reaalipo1472690Mikaela Nylander: Jos pakkoruotsi poistetaan, niin ruotsin kielen asema romahtaa
(Nylander on vanha RKP:nen) Mutta niin heikossa vedossa muumiruotsi siis on Suomessa, että vain tekohengityksellä se pys632519Ei välimatka meitä erottanut
Vaan välirikko ja väärinymmärrykset. Oikeastaan henkinen välimatka on meidän välillä pieni, näin uskon. Näen koko ajan e81505Maajussi-Villen morsioehdokas Maarit ei halunnut Villeä - Tämä totuus valkeni kuvauksissa!
Ohhoh, tekikö Maarit mielestäsi oikean ratkaisun Villen suhteen? Maajussi-Ville on herättänyt voimakkaita tunteita puol71474Nainen aion pilata elämäsi täysin, opetus sulle, että pelasit väärän ihmisen sydämellä.
Empatiani sua kohtaan katosi siinä kohtaan, kun teit tietoisen valinnan leikkiä mun sydämellä. Luulet olevas joku älykäs2221369