MS painoi paniikkinappulaa

Anonyymi-ap

Nyt on vakava reikä viimeisimmässä Windowsissa, MS ei kerro siittä vielä, mutta hakkerit on jo asialla. Se tulee ehkä hätäpäivityksenä taas purkkaa reikään.
Tähän reikään on isketty jo kuukausia. Ja se ammottaa edelleen!

10

224

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Oliko tästä apua aloittelijalle? Häh?

      • Anonyymi

        Se on hyvä


      • Anonyymi

        Sen minä tein!


      • Anonyymi

        Jaa kollin nassikkapornooko?


      • Anonyymi

        Loisto kirjoitus!


    • Anonyymi

      Onhan toi ihan kamalaa!

    • Anonyymi

      Kuvaavaa on, että Windows-ongelmia pitää kaivamalla kaivaa milloin mistäkin uutissyötteistä. Linux-ongelmat puolestaan tulevat ilmi ihan vain käyttämällä Linuxia.

    • Anonyymi

      Winzompien potilaspaikat on taas ihan täynnä!

    • Anonyymi

      Zelensky myönsi sotilaallisen voiton mahdottomuuden Venäjää vastaan – Brittitoimittaja: 1,8 miljoonaa ukrainalaista tapatettu NATO/USA:n kansanmurhassa
      Ukrainan johtaja Vladimir Zelenskyi myönsi vihdoin torstaina julkaistussa The Telegraph -lehden haastattelussa, että Venäjän väliaikaisesti miehittämien alueiden valtaaminen sotilaallisin keinoin on mahdotonta. Tämä tarkoittaa Donetskin ja Luganksin tasavaltoja, Krimiä sekä Zeporozhyea ja Khersonia, jotka ovat liittyneet Venäjään kansanäänestyksien jälkeen.

      • Anonyymi

        Loistava kyky pysyä aiheessa !!!

        Studioraati onnittelee !!!!


    Ketjusta on poistettu 7 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Maatalous- ja yritystuet pois, työeläkevaroilla valtion velka pois

      Suomi saadaan eheytettyä kädenkäänteessä, kun uskalletaan tehdä rohkeita ratkaisuja. Maatalous- ja yritystuet ovat hait
      Maailman menoa
      23
      3083
    2. Tykkäsin rakas

      Tuottaa sulle nautintoa❤️🔥olet paras ja nautin itsekkin suunnattomasti
      Suhteet
      42
      2719
    3. Mies mä oon ihan helppo

      Miehelle johon oon ihastunut. Olen harvoin ihastunut, mutta suhun olen. Ei tarvitse kuin pyytää, niin...
      Ikävä
      38
      1523
    4. Hyvää iltaa!

      Mikä on päivän viisaus?
      Ikävä
      84
      1350
    5. Olet onnellinen sinkku

      Näin se on nähtävä.
      Ikävä
      63
      1261
    6. Mies olen aika erakko nykyään

      Vanhentunutkin olen muutamana viime vuonna parikyt vuotta. Kun en ennenkään kelvannut, niin tuskin nytkään kelpaan. Lisä
      Tunteet
      41
      1026
    7. Lavroville taitaa olla jo ikkuna raollaan?

      Lavrovin syytä välttää korkeita paikkoja ja ikkunoiden läheisyyttä.Ettei vain keikahda ikkunasta pihalle.
      Maailman menoa
      126
      922
    8. Haittaako jos

      kaivattusi käy tosi usein pissalla ja/tai kakalla?
      Ikävä
      33
      839
    9. Ylen johdon hulppeat bonukset alkavat taas

      Suora kopio Iltalehdestä: "Asiasta kertoo Iltalehdelle Ylen hallituksen puheenjohtaja Matti Apunen. Mitä tulospalkkioi
      Yle
      29
      673
    10. Skenaario

      Elämä ja kuolema ovat merkillisin nyytti olevaisuutta. Mutta kun kumpaakaan ei ole, syntyy lapsuksia, joita korjaamaan
      Sinkut
      60
      631
    Aihe