Kauppatieteen varasijat 2025

Onko kellään vielä liikunut varasijat? Opintopolussa ei tapahdu mitään?
61193
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Ei oo nyt pariin päivään tapahtunu mitää. Viime viikol nous kyllä jonkin verran

Äänestä

Mikäs nyt tilanne? Onko sijoitukset nousseet?

Äänestä

Moi! Onko kellään kokemusta aiemmilta vuosilta, miten kaukaa varasijoilta voi vielä nousta sisään?

Äänestä
  • Toiselta varasijalta.

    Äänestä

  • Anonyymi00004 kirjoitti:

    Toiselta varasijalta.

    Joo varmaan Aallossa ja ehkä Turussakin näin, mutta oon ymmärtänyt että muualla vois päästä kauempaakin? Oulu, Joensuu?

    Äänestä

  • Anonyymi00005 kirjoitti:

    Joo varmaan Aallossa ja ehkä Turussakin näin, mutta oon ymmärtänyt että muualla vois päästä kauempaakin? Oulu, Joensuu?

    Aaltoonkin voi päästä korkeilta varasijoilta. Viime vuonna varasijat liikkui kaiken kaikkiaan 102 paikkaa.

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Onko kellään vielä liikunut varasijat? Opintopolussa ei tapahdu mitään?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu