Villa Kaunisvirta Pyhtää, jopa 12 hlölle

Kaunisvirran vuokramökki on upea kelohirsinen huvila perheille ja porukoille kokous- ja virkistymistarpeisiin Etelä-Suomessa Pyhtäällä, 110km Helsingistä. Mökillä on majoitusmahdollisuudet 12:lle kahdessa erillisessä mökissä, päärakennuksessa ja erillisessä saunarakennuksessa. Huvila soveltuu lomailuun niin kesällä kuin talvellakin ja se tarjoaa hyvät puitteet virkistäytymiseen nopeallakin aikataululla.

Täällä pääset irti arjesta: käytössäsi ovat joenrannassa sijaitseva lauttasauna, palju, grilli, puoliavoin grillikota, hyttysverkoilla varusteltu rantapaviljonki, soutuvene. Mökillä on myös hieno perinnehirsinen varastoaitta ja puucee. Rannassa uimalaituri.

Kaunisvirran mökki koostuu kahdesta erillisestä rakennuksesta: päämökistä ja erillisestä saunarakennuksesta. Molemmissa mökeissä makuutiloja, pesutilat ja wc. Kaikissa sängyissä on peitot ja tyynyt, liinavaatteet vuokrattavissa erikseen. Kakkoskerroksen makuuhuoneiden komeroissa on muutama varapatja ja tarvittaessa mökkiin mahtuu majoittumaan muutama lisähenkilö. Mikäli haluat majoittaa mökillä enemmän kuin 12 henkilöä, ota yhteys asiakaspalveluumme.

HINNAT: Arkipäivät 250-350 €/vrk, Viikonloput pe–su: 882-2000 €/viikonloppu, Viikkohinta: 1560–2900 €/viikko. 🔎 Hinnat vaihtelevat sesongin ja henkilömäärän mukaan. tarkista hinnat ja saatavuus varauskalenterista tästä https://kotteria.com/vuokramokit/kaunisvirta/varaa/

0

69

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000

      Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

      Luetuimmat keskustelut

      1. Nyt tajusin mitä haet takaa

        En epäile etteikö meillä olisi kivaa missä vaan. Se on iso hyppy henkisellä tasolla sinne syvempään päätyyn, kuten tiedä
        Ikävä
        43
        3603
      2. Kiitos kun sanoit ikävästi minulle, herkälle

        Sait kesälomani pilattua😔
        Ikävä
        36
        2244
      3. Naiselle mieheltä

        Huomasin tuossa, että jääkaapissani on eräs sinun ostamasi tuote edelleen avaamattomana. Arvaatko mikä?
        Ikävä
        32
        1875
      4. Kaipaan niin....

        Aaawww mikä kaipuun tunne iski ja lujaa🥺😭❤️
        Ikävä
        17
        1619
      5. Jalkapalloa

        Ura ja Kokkola Cup?
        Kannus
        16
        1576
      6. Eiii...

        Etkä! 😘
        Ikävä
        23
        1558
      7. Mikset vain

        Unohtaisi?
        Ikävä
        24
        1417
      8. Ihmetteletkö, mihin sinussa ihastuin?

        Pikkuhiljaa huomasin, että olet ainutlaatuinen luonne, plussana tietysti ulkoiset avut. Toista ei taida löytyä koko maai
        Ikävä
        81
        1278
      9. En ymmärrä miksi minä

        Maailma on täynnä sinulle muita
        Ikävä
        14
        1277
      10. Mitä yhteistä on sulla ja kaivatulla?

        Onko teillä samantyyppinen olemus tai luonne? Vai muistuttaako vartalonne toisiaan? Tai kasvot? Entä pukeutuminen? Onko
        Ikävä
        88
        1222
      Aihe