Vaimo on alkanut paljastelemaan tissejään

Anonyymi-ap

Se alkoi mökiltä, kun vaimo lämpimillä säillä piti päällään vanhaa T-paitaani, joka on liian iso hänelle. Alla ei tarvinnut kuin pikkupöksyt ja helleasu oli valmis. Ongelma (aluksi, hänen mielestään) oli että hänen kauniit keskikokoiset tissinsä näkyivät hihattomasta "hiha-aukosta" todella helposti. Minua näky kiihoitti ja päivät menivätkin paljolti sekstaillessa vähän väliä. Sitten alkoi vamokin kiihoittua tuosta paikkojensa tahattomasta näkymisestä. Pikkuhiljaa hän rohkaistui käyttämään noita paitoja kauppareissuilla ja mökkinaapureita tavatessa.
Nyt hän käyttää tissinpaljastuspaitoja kaikkialla ja miehet tykkää! Onhan se sopusuhtaisen vaalean tissin heilahtelu ihana näky ja kun vaimo huomaa itseään katseltavan, nännit alkavat nöpöttää kivikovina törröttäen. Hän kiihoittuu itsensä esittelystä niin paljon, että silmät alkavat kiiltää, hengitys alkaa huohottamaan ja pöksyt ovat litimärät. Kerran laitoin käden helman alle kaupassa, ja vaimo sai orgasmin alle minuutissa. Pakarat vain läpsyivät kämmentäni vasten, kun hän vaikeroi "Ei saa täällä, kaikki näkee" "Niin näkee, näytä nyt miten halukas nussija olet" sanoin ja vaimo vingahteli.
Alunperin hiukan estoisesta vaimostani on nyt 37-vuotiaana puhjennut salaa seksihullu, kaunotar, jonka pelkään alkavan jakaa itseään muillekkin miehille. En enää uskalla fantasioida sängyssä hänelle tilanteita, joissa hän "vahingossa" näyttää tissinsä ja pyllynsä vieraille, eikä pysty enää kiihotuttuaan kieltäytymään nussimisesta. Pelkään että olen hänelle näin opettanut käyttäytymismallin, jota naapurimökkien urhot alkavat käyttämään hyväkseen.

Varmaan pitää alkaa käymään hänen kanssaan kirkossa, jospa hän sinne laitaisi päälle peittävämmän paidan.

20

5894

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Kiva vaimo. Totta tai ei.

      • Anonyymi

        Trololoo ääliöt


    • Anonyymi

      Paljastamisesta tulee arkipäivää ja siihen tottuu. Olen pitänyt vaimosta jo 59vuotta, hän on aina peitettynä, mutta kun nostaa yöpaitaa ja tulee päälleni suutelemaan niin se on vieläkin melkein samalaista kuin 18 vuotiaana.
      Ainoa vaan, sitä tapahtuu vain kerran viikossa, silloin kun ollaan oltu saunassa lähiaikoina.

      • Anonyymi

        Kuulostaa surulliselta


    • Anonyymi

      on varmaan kaunita katsottavaa jatkakaa

    • Anonyymi

      Tulipa tuosta mieleen kun meillä oli remonttia ja työmiehet liikkuivat pihalla. Vaimo tarkoituksella oli sisällä yläosattomissa ja kun sanoin että entäs jos nuo työmiehet näkee, vaimo siihen että mitäs se haittaa.
      Varmasti näkivätkin useampaan kertaan.

      • Anonyymi

        Mukava vaimo sinulla.Tykkää vähän vilautella kiihkeille ukoille...


      • Anonyymi

        EI KAUNIITA RINTOJA SAA PEITELLÄ KELTÄÄN


    • Anonyymi

      Mikään ei ole kiihottavampaa kuin kosketella pehmeää tissiä avoimen hiha-aukon kautta takaapäin.

    • Anonyymi

      Mä panisin kyllä vaimoasi jos näkisin. Jos siellä paidan alla ei ole kuin pikkarit nii vetäisin ne sivuu ja panisin takaa tissejä pristellen.

    • Anonyymi

      Kaverin vaimo on näyttänyt mulle tissejään yli neljäkymmentä vuotta aina, kun kukaan ei juuri ole näkemässä. En ole koskaan pyytänyt mutta katselen kyllä kun hän nostaa paitaansa ylös, joskus hyvinkin rohkeissa tilanteissa. Hyvät kauniit tissit ikäisekseen, nuorena aivan huipputasoa. Seksikäs Seija. En ole koskenut häneen ja luulen että siksi hän edelleen näyttelee itseään minulle.

      • Anonyymi

        Mikäs palstavahti sinä olet? Kyyläät muiden kirjoituksia, mutta et osaa kuin toistella kahta lausetta.


    • Anonyymi

      Meillä vaimo kans raksa aikaan tykkäs käydä raksalla tiukois urheilutrikois jossa häne isohäpynen pillu näkyi selvästi kun trikoot valu väliin, vieläpä härnäs pyllistelemällä kun muka piti nostella jotain laudan pätkiä lattialta. Pillunvako vaan korostu. ain oli käynninjälkeen kiimanen ja pillu tosimärkänä. Sanoin et anna niille rajksatyypeille myös eläkä vaan härnää. No siitä sit myhemmin, ainakin meil oli loppuraksan tyytyväisiä timpureita :P

    • Anonyymi

      Kolme viikkoa oltiin juuri mökillä, vaimo isoimman osan päivästä alasti ulkona. Vastapäisellä rannalla useempi mökki, olen yrittänyt kertoo kiikareilla äijät katselee. Vastaus vaimolla antaa miesten katsella jos tykkäävät. M 45

      • Anonyymi

        Vaimos selvästi haluu vierasta kyrpää.


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Vaimos selvästi haluu vierasta kyrpää.

        Naisena voin sanoa että se on kiihoittava tavoite rintoja paljastellessa. Esimerkiksi kaupassa
        vaimosi voi mennä eri hyllyvälikköön kuin missä sinä olet, ja antaa vieraan miehen työntää kalunsa T-paidan alle, jossa ei tietenkään ole pöksyjä. Paljasteleva nainen saa tyydytyksensä jo muutamasta työnnöstä, etenkin jos rintoja samalla hyväillään hiha-aukoista.
        Sen jälkeen on aika lentää spermaa valuttaen seuraavaan kukkaan.


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Naisena voin sanoa että se on kiihoittava tavoite rintoja paljastellessa. Esimerkiksi kaupassa
        vaimosi voi mennä eri hyllyvälikköön kuin missä sinä olet, ja antaa vieraan miehen työntää kalunsa T-paidan alle, jossa ei tietenkään ole pöksyjä. Paljasteleva nainen saa tyydytyksensä jo muutamasta työnnöstä, etenkin jos rintoja samalla hyväillään hiha-aukoista.
        Sen jälkeen on aika lentää spermaa valuttaen seuraavaan kukkaan.

        Itseäni kiihottaa kun vieras mies huomaa rintani kaupassa käydessä. Katseellani annan ymmärtää nautin hänen katseestaan, kiihotun ja kostun hetkessä. T. N 46v


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Itseäni kiihottaa kun vieras mies huomaa rintani kaupassa käydessä. Katseellani annan ymmärtää nautin hänen katseestaan, kiihotun ja kostun hetkessä. T. N 46v

        Oletko antaunut vieraalle.


    • Anonyymi

      Meillä oli tulossa pieni putkiremontti. Itse töissä/työreissussa ja vaimo kotona niin katselin aamusta, että melko paljastavassa asussa rouva meinaa olla. Avonainen melko lyhyt kesämekko päällä, eikä näyttänyt olevan rintaliivejä alla.

      Remontti kesti pari päivää ja kotiin palattuani vaimo sanoi, että sai neuvoteltua hyvät alennukset loppuhintaan.

    • Olispa oma vaimokin samanlainen

    Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Maatalous- ja yritystuet pois, työeläkevaroilla valtion velka pois

      Suomi saadaan eheytettyä kädenkäänteessä, kun uskalletaan tehdä rohkeita ratkaisuja. Maatalous- ja yritystuet ovat hait
      Maailman menoa
      23
      3103
    2. Kirjoittaisit edes jotain josta tiedän

      Varmasti oletko se oikeasti sinä. Tänään tälläinen olo. 🫩
      Ikävä
      67
      698
    3. Hei! Halusin vain kertoa.

      En tiedä luetko näitä, mutta näimme n.4vk sitten, vaihdoimme muutaman sanan ja tunsin edelleen kipinän välillämme. Katso
      Tunteet
      3
      683
    4. Miten voitkin olla aina niin fiksu

      ...aina niin huomaavainen, kärryillä ja kartalla. Yritän etsimällä etsiä sinusta jotain vikaa, että saisin pidettyä sydä
      Ikävä
      32
      571
    5. Mistä tietää, onko hän se oikea?

      Siitä, kun sitä ei tarvitse miettiä. Siitä, kun hänen olemassa oleminen ja ajatteleminen saa hymyilemään. Siitä, kun ha
      Ikävä
      35
      567
    6. Miksi ikävä ei helpotu vuosien jälkeenkään?

      Tänään olin ensimmäistä kertaa sinun lähtösi jälkeen tilassa, jossa vuosia sitten nähtiin ensimmäistä kerta. Ollessani
      Rakkaus ja rakastaminen
      3
      540
    7. Oletko varma

      Ettei meistä tule mitään?
      Ikävä
      40
      501
    8. Mitä ajattelet

      Meistä nykyään.
      Ikävä
      36
      495
    9. Tiesitkö? Suomessa lääkäri voi toimia ammatissaan, vaikka hän olisi seksuaalirikollinen

      Järkyttävää… Motin mukaan Suomessa lääkäri voi toimia ammatissaan, vaikka hän olisi yksityiselämässään syyllistynyt es
      Maailman menoa
      17
      495
    10. Sofia Zida puhuu rehellisesti suhteesta Andy McCoyhin: "Se on ollut mulle tavallaan..."

      Sofia ja Andy, aika hellyttävä parivaljakko. Sofia Zida on mukana Petolliset-sarjassa. Hänet nähtiin Yökylässä Maria Ve
      Suomalaiset julkkikset
      3
      489
    Aihe