Vaimo on alkanut paljastelemaan tissejään

Anonyymi-ap

Se alkoi mökiltä, kun vaimo lämpimillä säillä piti päällään vanhaa T-paitaani, joka on liian iso hänelle. Alla ei tarvinnut kuin pikkupöksyt ja helleasu oli valmis. Ongelma (aluksi, hänen mielestään) oli että hänen kauniit keskikokoiset tissinsä näkyivät hihattomasta "hiha-aukosta" todella helposti. Minua näky kiihoitti ja päivät menivätkin paljolti sekstaillessa vähän väliä. Sitten alkoi vamokin kiihoittua tuosta paikkojensa tahattomasta näkymisestä. Pikkuhiljaa hän rohkaistui käyttämään noita paitoja kauppareissuilla ja mökkinaapureita tavatessa.
Nyt hän käyttää tissinpaljastuspaitoja kaikkialla ja miehet tykkää! Onhan se sopusuhtaisen vaalean tissin heilahtelu ihana näky ja kun vaimo huomaa itseään katseltavan, nännit alkavat nöpöttää kivikovina törröttäen. Hän kiihoittuu itsensä esittelystä niin paljon, että silmät alkavat kiiltää, hengitys alkaa huohottamaan ja pöksyt ovat litimärät. Kerran laitoin käden helman alle kaupassa, ja vaimo sai orgasmin alle minuutissa. Pakarat vain läpsyivät kämmentäni vasten, kun hän vaikeroi "Ei saa täällä, kaikki näkee" "Niin näkee, näytä nyt miten halukas nussija olet" sanoin ja vaimo vingahteli.
Alunperin hiukan estoisesta vaimostani on nyt 37-vuotiaana puhjennut salaa seksihullu, kaunotar, jonka pelkään alkavan jakaa itseään muillekkin miehille. En enää uskalla fantasioida sängyssä hänelle tilanteita, joissa hän "vahingossa" näyttää tissinsä ja pyllynsä vieraille, eikä pysty enää kiihotuttuaan kieltäytymään nussimisesta. Pelkään että olen hänelle näin opettanut käyttäytymismallin, jota naapurimökkien urhot alkavat käyttämään hyväkseen.

Varmaan pitää alkaa käymään hänen kanssaan kirkossa, jospa hän sinne laitaisi päälle peittävämmän paidan.

14

3676

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Kiva vaimo. Totta tai ei.

      • Anonyymi

        Trololoo ääliöt


    • Anonyymi

      Paljastamisesta tulee arkipäivää ja siihen tottuu. Olen pitänyt vaimosta jo 59vuotta, hän on aina peitettynä, mutta kun nostaa yöpaitaa ja tulee päälleni suutelemaan niin se on vieläkin melkein samalaista kuin 18 vuotiaana.
      Ainoa vaan, sitä tapahtuu vain kerran viikossa, silloin kun ollaan oltu saunassa lähiaikoina.

      • Anonyymi

        Kuulostaa surulliselta


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Kuulostaa surulliselta

        Trololoo ääliöt


    • Anonyymi

      on varmaan kaunita katsottavaa jatkakaa

      • Anonyymi

        Trololoo ääliöt


    • Anonyymi

      Tulipa tuosta mieleen kun meillä oli remonttia ja työmiehet liikkuivat pihalla. Vaimo tarkoituksella oli sisällä yläosattomissa ja kun sanoin että entäs jos nuo työmiehet näkee, vaimo siihen että mitäs se haittaa.
      Varmasti näkivätkin useampaan kertaan.

      • Anonyymi

        Mukava vaimo sinulla.Tykkää vähän vilautella kiihkeille ukoille...


      • Anonyymi

        EI KAUNIITA RINTOJA SAA PEITELLÄ KELTÄÄN


    • Anonyymi

      Mikään ei ole kiihottavampaa kuin kosketella pehmeää tissiä avoimen hiha-aukon kautta takaapäin.

    • Anonyymi

      Mä panisin kyllä vaimoasi jos näkisin. Jos siellä paidan alla ei ole kuin pikkarit nii vetäisin ne sivuu ja panisin takaa tissejä pristellen.

    • Anonyymi

      Kaverin vaimo on näyttänyt mulle tissejään yli neljäkymmentä vuotta aina, kun kukaan ei juuri ole näkemässä. En ole koskaan pyytänyt mutta katselen kyllä kun hän nostaa paitaansa ylös, joskus hyvinkin rohkeissa tilanteissa. Hyvät kauniit tissit ikäisekseen, nuorena aivan huipputasoa. Seksikäs Seija. En ole koskenut häneen ja luulen että siksi hän edelleen näyttelee itseään minulle.

      • Anonyymi

        Mikäs palstavahti sinä olet? Kyyläät muiden kirjoituksia, mutta et osaa kuin toistella kahta lausetta.


    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kysymys muille miehille

      Onko teille varattu nainen ongelma? Mikään muu naisessa ei töki kun se että hän on varattu. Kamppailen houkutuksen kanss
      Ikävä
      132
      7258
    2. Kaipaisin nyt kosketusta

      jota ei koskaan ole ollut. Saisinpa tuntea kätesi niskallani ja silittelemässä päätäni. Sulaisin varmasti siihen.
      Ikävä
      14
      2650
    3. Imaami kysyy, miksi pojat uivat ilman valvontaa

      Kalajoen särkät ovat usean kilometrin pituiset. Siellä on kylttejä, joissa varoitetaan rannan vaaroista. Siellä ei ole
      Maailman menoa
      265
      1272
    4. Sokea "ystävälle"

      Oletko oikeasti noin sokea?
      Ikävä
      100
      1049
    5. Mansikkatiloilla hyväksikäytetään ukrainalaisia

      Työolot ovat surkeita ja palkka kelvoton. https://yle.fi/a/74-20172942
      Maailman menoa
      162
      975
    6. Kerrostaloihin ilmalämpöpumput

      Ulkomailla näkee paljon ilmalämpöpumppuja kerrostalojen ulkoseinissä. Mikä estää taloyhtiötä hankkimasta niitä asuntoih
      Sinkut
      71
      935
    7. En ymmärrä käytöstäsi

      Se on ollut eräänlaista hyväksikäyttöä. Että seura kyllä kelpaa palstan välityksellä silloin kun ei ole parempaakaan tek
      Ikävä
      137
      930
    8. Kiitoksia kaikille epäasiallisesta sisällöstä liputtaneille

      Se ylimielisyys ja epäasiallisen julkaisun jakaminen ei sitten kantanut.
      Tuusniemi
      79
      784
    9. Kirkonkylän puliveivarit

      Hieman pistää silmään nuo puliukot ja akat kirkonkylän penkeillä ja S-marketin kulmilla. Tarttis varmaan tehdä asialle j
      Karstula
      13
      753
    10. Persaukinen puolankalainen kävi kerjäämässä paitaa

      Ja lippistä. Nauratti suuresti kun katsoin. Kukahan mahtanee olla? Voipi katsoa täältä jutun. https://www.youtube.com
      Puolanka
      18
      741
    Aihe