Mulla alko kuukautiset vähän aikaa sitten oon 11v musta oli kivaa kun mun menkat alko mutta ärsyttää kun kavereilla on vasta Valko vuotoa ja kun olin käverilla kylässä ja ekat menkat alko ja ne tuli housujen läpi mun kaverin mielestä se oli ällöä vaikka se on tyttö ja sanoi että se ei halua että sen kuukautiset ei ala tyhmää kun se ei tajuu menkoista mitään onko teillä ollu jotain saman laiska kokemuksia kuukautisista?
11v ekat menkat kavereilla ei vielä
Anonyymi-ap
4
151
Vastaukset
- Anonyymi
Sun täytyy olla trolli.
- Anonyymi
Miten sä ajattelit toimia kun ohivuotojen takia sotket esim vaalean sohvan. Sanot vaan sori mulla on menkat.
- Anonyymi
Tarpeeton kysymys. Aloittajahan kertoi, että menkat alkoi kaverin luona. On tainnut alkaa aika yllättäen. Kyllähän vahinkoja sattuu.
Aloittajalle sen verran, että kyllä sinun kavereillasikin ne vielä alkavat. Ei siitä kannata ärsyyntyä, että heillä ei ole alkanut vielä, koska siihen ei ole mitään aihetta.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mitäs peitsarissa on tapahtunut eilen illalla
Mikkelissä iso poliisioperaatio https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/39ef020c-2d81-4d72-b720-651f458ba3e2952613- 1971002
- 57806
Sofia teki aika pahat oharit
Leikkiikö Sofia kansainvälistä kosmopoliittia vai menikö rehdisti pupu pöksyyn, kun perui viestillä tulonsa puoli tunti138739- 57645
Havaintoja ihmisen ulosteesta lenkkeilypoluilla
Oletteko havainneet ihmisen ulostetta taajamaa kiertävillä lenkkeilypoluilla?16551- 51535
- 40514
- 55495
Peräännytkö nainen vai mitä sanot
Jos sanon sulle että rakastan sua? Suututko oletko vihainen vai olisiko tunteet molemminpuolisia?52494